iPhone 7 Plus şarja takınca Apple logosu geliyor ve kapanıyor

Kaef

Decapat
Daha fazla  
Telefonda hiçbir sıkıntı yokken şarjı 50 iken kapanmaya 30ken bir anda 10'a düşmeye falan başladı sonrasında bir kapandı şarja takıyorum Apple logosu geliyor geri gidiyor aynı şeyi tekrarlıyor telefoncuya gittim 2.000 lira istedi bence bu kadar pahalı tutmaz sorun nedir nasıl çözerim?

Telefonda hiçbir sıkıntı yokken şarjı 50 iken kapanmaya 30ken bir anda 10'a düşmeye falan başladı sonrasında bir kapandı şarja takıyorum Apple logosu geliyor geri gidiyor aynı şeyi tekrarlıyor telefoncuya gittim 2.000 lira istedi bence bu kadar pahalı tutmaz sorun nedir nasıl çözerim?

Bataryada sorun var herhalde değişmesi gerek.

Geçenlerde benim eski 5s'i denemek için şarja taktım aynısı oldu, sorun muhtemelen bataryada. Batarya değişimi yaptığımda da yeni batarya şarj olmuyordu fakat ekranda bitik pil simgesi geldi. Yani o batarya da sorunlu fakat bu sorunun temeli de batarya.

Deji Max taktirabilirsin, batarya ile alakali sorun.
Eminmisin hocam telefoncu anakart arızası batarya yuvası yok falan dedi bişeyler salladı öpmeye çalışmış olabilir mi. bide telefonu salladığımda ses geliyo batarya yerinden çıkmış olabilirmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı