İphone 7 Plus servis yok hatası

TuğberkPekgür

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Iphone 7 plus, garantisi bitti. Bugün uçak modunu kapatmıştım ve açtığımda servis yok hatası almaya başladım. Ağ ayarlarını sıfırladım başka sim kart denedim yazılım güncellemelerini yaptım ama hala servis yok hatası var. Telefonun hakkında kısmında İMEİ numarası ve Modem Firmware numaraları da gözüküyor. Çözümü bilen var mı?

WiFi sorunsuz bir şekilde çalışyıor mu peki? Benzeri bir sorunla ben karşılaştım, hala telefonumu bekliyorum. Benim cihazım da iPhone 7 Plus, garantisi bitti. Basit çözümlere yoğunlaşın. Hiçbiri işe yaramazsa en basitinden anakart değişimi bile gerekebilir. Benim telefonun da diskinin gittiğini söylediler. Bu hatayla birlikte başladı, sonrasında WiFi'a bağlanmamaya ve telefon kendini durduk yere yeniden başlatmaya başladı. 1.500TL masraf çıkarttı bana ortalama, gerçi içine batarya değişimi ve genel bakım, vesaire de dahil bu fiyatın. En iyisi basit çözümleri denemek, sonrasında bir teknik servise götürmek. Servis daha fazla para alabilmek için durduk yere sorunsuz anakartı çıkartıp yerine farklı bir anakart takabilir, vesaire.

Apple Destek adlı uygulamayı telefonunuza yükleyin ve cihazınız için teknik destek isteyin. Sizi anında yurt dışı numarasından arayacaklar. Sonunun zaten servis olmaması olduğunu biliyorum, eğer denemeleriniz sonucu düzelirse telefonla irtibata geçin ne olur, ne olmaz diye. Oradan cihazınızın tüm parçalarını kontrol ediyorlar canlı bir şekilde. Eğer hala servis yoksa sesi destek yerine yazılı destek alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı