iPhone 7 Plus'ın rengi nasıl değiştirilir?

uğurcan88

Picopat
Daha fazla  
Merhaba bugün 2. el siyah iPhone 7 Plus aldım siyah rengi severim ama nedense telefonda çok kötü duruyor. 2 hafta almak için can attığım telefondan soğudum(görünüşe biraz fazla takıyorum). Bunun rengini kırmızı beyaz vs. yapmanın yolu yok mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kılıf, çerçeve, telefon uygun sticker ya da doğrudan kasa değişimi bu işin çözümü. Kasa değişimi çok zahmetli bir iş ve herkes yapamaz. Diğerlerini siz de halledebilirsiniz.

Merhaba bugün 2. el siyah iPhone 7 Plus aldım siyah rengi severim ama nedense telefonda çok kötü duruyor. 2 hafta almak için can attığım telefondan soğudum(görünüşe biraz fazla takıyorum). Bunun rengini kırmızı beyaz vs. yapmanın yolu yok mu acaba?

Çıkma bir kasa bulursan telefon o kasaya aktarılır. Daha kolay bir yol ise kaplama yapmak.

ya kaplama yapılacak oda çok sağlıklı olurmu bilmiyorum yada kasa değişimi olucak oda biraz pahalıya patlayabilir. ikinci el temiz kasada bakabilirsin. en kötü kılıf ile gizle arkasını.

Kaplamayı merak ediyorum fakat tam o görüntüyü verebilir mi bilmiyorum yanlış yaparım kasaya zarar veririm diye korkuyorum.
kaplamaların hepsi düzgün çıkmıyor eğer kaplama işine giriceksen bence telefoncuya yaptır kendin ayarlayamayabilirsin.

Kaplamayı merak ediyorum fakat tam o görüntüyü verebilir mi bilmiyorum yanlış yaparım kasaya zarar veririm diye korkuyorum.

O dokunma hissini veremeyebilir ama görüntü olarak güzel duruyor kendi telefonumda da kaplama var hem çizilmeden falan koruyor kaplama daha mantıklı.

Geri
Yukarı