iPhone 7 satılıp Redmi Note 9 alınır mı?

Hocam o zaman Realme 7 çok iyi olur. Yazılımı iyi 90 Hz ekranı var ve POCO X3'den daha performanslı.

Mesela MIUI 12.0.3 de bir ton hata var. Ama güncelleme 0.
Realme 7 de de ilk aldığınızda bir ton bug ve hata olacak. Ama 50 tane falan güncelleme olacak. Sıkıntı yaşadığınız an düzeltiyorlar.

Tamamdır hocam Realme gibi gözüküyor hele şu sınavlar geçsin bir.

Kesinlikle değmez. Güzelim iPhone'unuzu MediaTek çöpü uğruna satmayın.

Hocam sizinle kaç sayfa boyunca tartıştık. Ben artık üstüne bir şey demiyorum. Arkadaş ROM atabilirse ona engel olmuyorum zaten.

(Konuyu açan hocam için söylüyorum. Arkadaş eski bir MediaTek kullanmış ve G95, yani Türkiye de sadece Realme 7'nin kullandığı işlemciye çöp diyor)

(Konuyu açan hocam için söylüyorum. Arkadaş eski bir MediaTek kullanmış ve G95, yani Türkiye de sadece Realme 7'nin kullandığı işlemciye çöp diyor.)
Adam iPhone 7 ısınıyor diye şikayetçi zaten, Mediatek telefon mu alsın?
Kardeşim yok sıkıldım IOS'tan zaten performansı yok oyunlarda ısındığı için kasıyor.
iOS'tan sıkılanı ilk defa görüyorum. Oyunlarda ısınmasından dolayı ise kasması garip, pil sağlığı nasıl? Ek olarak ben sizin kardeşiniz değilim.

Adam iPhone 7 ısınıyor diye şikayetçi zaten, MediaTek telefon mu alsın?

IOS'tan sıkılanı ilk defa görüyorum. Oyunlarda ısınmasından dolayı ise kasması garip, pil sağlığı nasıl? Ek olarak ben sizin kardeşiniz değilim.

Allah Allah ben abim sanıyordum :D Artık 5 senedir iOS kullandığım için yeni işletim sistemi arıyorum.

Adam iPhone 7 ısınıyor diye şikayetçi zaten, MediaTek telefon mu alsın?

IOS'tan sıkılanı ilk defa görüyorum. Oyunlarda ısınmasından dolayı ise kasması garip, pil sağlığı nasıl? Ek olarak ben sizin kardeşiniz değilim.

Bir yere kadar haklısınız hocam ama internette testleri mevcut açıp bakabilirsiniz. Eğer ki POCO X3'e ROM atılmazsa, Realme 7 ile aynı sıcaklık değerlerini gösteriyor.
Ve bende IOS'dan sıkılanı ilk defa görüyorum. Sizce IOS'dan MIUI'a geçmek arkadaş için nasıl bir şey uyandırır.
Isınma sadece NM'ye bağlı değildir. İşlemci 8 nm olsun, MIUI onu gereksiz kullandıktan sonra ne anlamı var.

Bir yere kadar haklısınız hocam ama internette testleri mevcut açıp bakabilirsiniz. Eğer ki POCO X3'e ROM atılmazsa, Realme 7 ile aynı sıcaklık değerlerini gösteriyor.
Ve bende IOS'dan sıkılanı ilk defa görüyorum sizce IOS'dan MIUI'a geçmek arkadaş için nasıl bir şey uyandırır.
Isınma sadece nm ye bağlı değildir. İşlemci 8 nm olsun MIUI onu gereksiz kullandıktan sonra ne anlamı var.

Aslında ROM atarım atabilirim sıkıntı olmaz babama atmıştım.

Aslında ROM atarım atabilirim sıkıntı olmaz babama atmıştım.

Hocam garantisinin gitmesine sorun yoksa ROM atın POCO X3 enfes cihazdır.(ROM atılırsa. Yoksa hocam zirveden yani IOS'dan MIUI'a inmek sizin için nasıl olur çok merak ediyorum. Genel olarak çok sorun çıkartıyor ve çok ağır)

Geri
Yukarı