iPhone 7 vs Huawei P10

Huawei p10 da güzel cihaz iphone 7 de burda ışletim sistemi olarak hangi sistem size göre ona karar verin ios bildiğiniz üzere kısıtlı bir işletim sistemi eğer sadece sosyal vs takılmak istiyorsanız iphone alın eğer ben daha çok şey yapmak istiyorsan pc deki gibi istediğine yakın birşeyler yapmak istiyorsan andorid öneriyorum.
hocam p10 plus alacağım huawei alırsam. Tek şüphem şu samsung vs. android telefonlar hem piyasa bakımından hem de güncellik ve hız bakımından hep geride kalıyor 1 - 2 seneye çöp oluyorlar. Şuan durum nasıl bilmiyorum p10 plus alırsam beni iphone gibi en az 5 sene götürecek mi? Yoksa 2 seneye yavaşlayacak mı? Sosyal medya 1-2 tane de oyun olur öyle ahım şahım işlere girişmem telefonda.

P10 plus ısınma mı kesinlikle hayır p10 plus kullandım cihaz on numara beş yıldız süper bir cihaz yapmışlar cihaz da ısınma denen birşey yok ve dediğim gibi ios sistem kısıtlı sizde diyorsunuz 1 2 oyun sonra sosyal takılırım diyorsanız iphone size yeter ama pc gibi çok ayrıntılara girmek istiyorsanız andorid alın derim p10 plus çok iyi bir cihaz ve cihaz acayip derecede hızlı p10 da kullandım p10 plus da 6gb ram cihazı uçuruyor ve içini doldurdum cihaz tık demiyor p10 da çok hızlı ama aralarında fark hız olarak çok çok az ama kamera ses ekran vs olarak p10 plus daha iyi

çizilme sorunu sebebiyle mi önermiyosunuz hocam?

Evet çok çabuk çiziliyo cok narin bir renk yapmişlar. Jelatin kılıf felan kurtarmıyo. İlk aldigım günden belli kılıf kullanıyorum , telefonun arkasını görsen gözenek gözenek oldu. Ayrıca iphone 6s black ile yanyana geldiğinde seçilmiyo fark yokmuş gibi sanki.

Bide bu apple da bir müşteri hizmetleri var , o kadar müşteri hizmetleri ile konuştum , banka , internet , kargo , vs adamlar senin derdinle dertleniyolar , seni arıyorlar sorununu bir şekilde hallediyolar , bu en onemlisi bence

Telefon için pek bir standartım yok. Ancak bu kadar para vereceksem uzun ömürlü ve sarjı iyi dayanan hızlı bir telefon isterim. Sizce hangisini almalıyım? Avantaj ve dezavantajlarıyla belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

evimde duruyor ve evet ısınıyor hem de nasıl yazın ise daha kötü. Bende iPhone 8 Plus aldım rahatıma bakıyorum. Ön kamerasını beğenemedim illa odaklamalısın hızlıca çekersen bulanık çıkıyor ama arka kamerası harika. Yazılımsal bir iki sorunu var hoş iPhone da da var. Ama baya ısınıyor. Forumlara bakarsan herkes ısındığını söyler.

evimde duruyor ve evet ısınıyor hem de nasıl yazın ise daha kötü. Bende iPhone 8 Plus aldım rahatıma bakıyorum. Ön kamerasını beğenemedim illa odaklamalısın hızlıca çekersen bulanık çıkıyor ama arka kamerası harika. Yazılımsal bir iki sorunu var hoş iPhone da da var. Ama baya ısınıyor. Forumlara bakarsan herkes ısındığını söyler.
ısınan p10 değil mi hocam?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı