iPhone 7 vs. Poco X3

Tabii ki de, her şey donanıma bakmıyor, sizin yaptığınız kısa bir şekilde örneklendirebilirim, kameranın MP'si yüksek olursa daha iyi çekim yapar.

İstediğiniz gibi olsun, başta beni alıntılamasaydınız 9 sayfa konuşma olmazdı.

Sürekli bir şekilde başa sardırmasaydınız her yazdığımıza yazılım daha iyi demeseydiniz ve konu bitmişken başkasına yazılan bir mesajı kendi üstünüze alınmasaydınız 9 sayfa olmayacaktı.

Sürekli bir şekilde başa sardırmasaydınız her yazdığımıza yazılım daha iyi demeseydiniz ve konu bitmişken başkasına yazılan bir mesajı kendi üstünüze alınmasaydınız 9 sayfa olmayacaktı.
Kağıt üzerindeki değerlere çok takılmamak gerek. O işlemci berbat yazılımla iyi iş çıkaramıyor.

O kişi de benim önerdiğim cihazı önermekte, çok bir fark göremiyorum. Önünüze videolar, görüntüler de attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1614532898578.png

1614532980944.png

O kişi de benim önerdiğim cihazı önermekte, çok bir fark göremiyorum. Önünüze videolar, görüntüler de attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 900237
Eki Görüntüle 900243

Biz sizinle anlaşamayacağız ben size bir soru soruyorum başka bir şeye cevap veriyorsunuz.
Konu kapansın diyeceğim ama başka birine cevap yazınca yene üstünüze alınıp cevap yazıyorsunuz.
Açıkçası ben utanıyorum sizinle tartışmakdan 10 sayfa oldu da insanlar telefon önermek yerine tartışmaya yoğunlaştılar.
Efendim hiç 12 Nm bir işlemciye sahip telefon ile 8 nm ye sahip bir telefonu karşılaştırdınız mı

Biz sizinle anlaşamayacağız ben size bir soru soruyorum başka bir şeye cevap veriyorsunuz.
Konu kapansın diyeceğim ama başka birine cevap yazınca yene üstünüze alınıp cevap yazıyorsunuz.
Açıkçası ben utanıyorum sizinle tartışmakdan 10 sayfa oldu da insanlar telefon önermek yerine tartışmaya yoğunlaştılar.
Efendim hiç 12 Nm bir işlemciye sahip telefon ile 8 nm ye sahip bir telefonu karşılaştırdınız mı
Hatırlamıyorum, şu ana kadar çok fazla telefon kullandım.

Atmış olduğum video da karşılaştırmış zaten.

Hatırlamıyorum, şu ana kadar çok fazla telefon kullandım.

Atmış olduğum video da karşılaştırmış zaten.

?
Efendim ben size soruyorum ve o videoda benim gördüğüm kadarıyla işlemci sıcaklıkları ile ilgili bir şey söylemiyor (gördüyseniz atabilir misiniz dakika saniyelerini dalga geçmek için söylemiyorum)
Ve madem bizimle iletişime girebiliyordunuz o zaman neden 5 mesajdır cevap vermiyorsunuz.

?
Efendim ben size soruyorum ve o videoda benim gördüğüm kadarıyla işlemci sıcaklıkları ile ilgili bir şey söylemiyor (gördüyseniz atabilir misiniz dakika saniyelerini dalga geçmek için söylemiyorum)
Ve madem bizimle iletişime girebiliyordunuz o zaman neden 5 mesajdır cevap vermiyorsunuz.

Realme 7 40.8, Xiaomi Poco X3 ise 40.4.
Tam olarak anlamadım.

POCO X3 avantajları.

Ekran yenileme hızı.
Ekran dayanıklılığı.
Batarya büyüklüğü.
Kamera.
İşlemci mimarisi.
Suya dayanıklılık.
Toza dayanıklılık.
Radyo desteği.
Sar değeri.
Ekran gövde oranı.

Realme 7 avantajları.

Şarj hızı.
Yazılım.

ROM atmaktan bihaber fanboylara laf anlatmaya çalışmamak lazım.

Geri
Yukarı