iPhone 7 vs. Poco X3

Hocam batarya konusunda M51 ile karşılaştırıldığında iPhone biraz (çok) düşük kalıyor normal bir 2000 MAh'lik bir batarya gibi olmasa da M51'in de süper AMOLED ile birlikte 7000 mAh.
tabiki kalır zaten gerek amoledin düşük güç tüketmesi ve 5000mah batarya arasında iphone daki lcd ekran adil bir karşılaştırma olmaz.

Hocam kafam karıştı şimdi :D en başta iPhone 7 vs POCO X3 diye açtım iPhone düşünüyordum olay Samsung Galaxy M51'e kadar geldi, şimdi de IPhone'lara döndük :D sonuç olarak benim almam gereken telefon nedir?

Hocam kamera önemli değil derseniz (oyun da her şeyimdir demezseniz) Realme 7 Pro tartışmasız en iyi seçenek.
Oyun her şey ise POCO X3 (gerçi pek bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla M51'in kamerası daha iyi ) powerbank im de olsun derseniz m51.
4000 TL'ye iPhone 2020 SE almak isterseniz iPhone 2020 SE.

M51 ya da SE2020 artık final yeter ama.😀
aynen öyle günde 18 saat telefonla oyun oynamıyosan ve uzun yıllar güncelleme almak istiyorsan 6 yıl gibi iphone se 2020 al. Yok ben 2 sene sonra yeniden telefon alırım sabahtan akşama kadar oyun oynuyorum diyosan M51 net.
Tek önceliğim kamera, ardından performans gelebilir
kesinlikle iphone

aynen öyle günde 18 saat telefonla oyun oynamıyosan ve uzun yıllar güncelleme almak istiyorsan 6 yıl gibi iphone se 2020 al. Yok ben 2 sene sonra yeniden telefon alırım sabahtan akşama kadar oyun oynuyorum diyosan M51 net.

kesinlikle iphone
Şimdi şöyle bir durum var, iOS uygulama desteğinden dolayı uzun süre güncelleme vermesi lazım zaten, Android cihazlar için böyle bir şey söz konusu değil.

SE2020.

Aynen öyle günde 18 saat telefonla oyun oynamıyosan ve uzun yıllar güncelleme almak istiyorsan 6 yıl gibi iPhone SE 2020 al. Yok ben 2 sene sonra yeniden telefon alırım sabahtan akşama kadar oyun oynuyorum diyorsan M51 net.

Hocam bende j4Plus var sadece ara sıra güvenlik güncellemesi alıyor.

Şimdi şöyle bir durum var, iOS uygulama desteğinden dolayı uzun süre güncelleme vermesi lazım zaten, Android cihazlar için böyle bir şey söz konusu değil.
evet kesinlikle katılıyorum uygulama mağazasında android tarafında şuan kitkat bile kullanıyorsan bir çok uygulamayı indirebiliyorsun. Ama sadece uygulama bazlı düşünmeyim yazılım güncellemesi ve güvenlik güncelleştirmelerini de düşünürsek uzun süre güncelleme almak önemli bir kriter. Çünkü teknoloji sürekli gelişiyor ve çok hızlı ilerliyor keza her yeni yazılım sürümünde cihaz optimize ediliyor ve her yeni çıkan ios sürümü daha az pil tüketerek daha çok performans vererek yeni yazılım özellikleri sunmaya doğru ilerliyor.

Evet kesinlikle katılıyorum uygulama mağazasında Android tarafında şu ankitkat bile kullanıyorsan birçok uygulamayı indirebiliyorsun. Ama sadece uygulama bazlı düşünmeyim yazılım güncellemesi ve güvenlik güncelleştirmelerini de düşünürsek uzun süre güncelleme almak önemli bir kriter. Çünkü teknoloji sürekli gelişiyor ve çok hızlı ilerliyor keza her yeni yazılım sürümünde cihaz optimize ediliyor ve her yeni çıkan iOS sürümü daha az pil tüketerek daha çok performans vererek yeni yazılım özellikleri sunmaya doğru ilerliyor.

Hocam ama iPhone 4500 2.el alırsa çok sıkıntı çıkartır arkadaşa çünkü bizim millet bir şeyi 2.el olarak satıyorsa büyük ihtimal onda bir sıkıntı çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı