iPhone 7 vs. Poco X3

M51 meşhur powerbank.
Hocam ama şimdi gündelik kullanımdan ziyade hem gündelik kullanım hem de video çekmek için kullanacağım, o yüzden kamerası iyi olması gerekiyor. Bütçem kadar kalitede bir telefon alabilirim biliyorum fakat bütçeyi en iyi şekilde nasıl değerlendiririm kararsız kaldım açıkçası. Bu kadar derine inince POCO X3 sevdamdan vazgeçesim geldi :D Realme telefonların kamera performansları çok kötü, diğer özelliklerini kıyaslamıyorum. O yüzden hangisini alacağım bilemedim.
iPhone ile karşılaştırma sebebim, iPhone telefonların kameraları çok fazla iyi, ama kamerası içinde Android telefonlardaki o daha uzun bataryadan feragat etmek istemiyorum.

Limit artmassa sanırım yine POCO X3'e kaldınız. 😅

M51 meşhur powerbank.

Limit artmassa sanırım yine POCO X3'e kaldınız. 😅
Limit en fazla 3300 oluyor be hocam :D Şansımıza küsmek lazım artık, ama artırabilirsem ne alırım bilmiyorum, M51 tank gibi bataryası var evet ama dolum süresi çok fazla uzun, Poco X3 yazılımsal olarak iyi olsa tam bir f/p aslında ama bilemedim. Sanırım Poco X3'e kaldık. Çok üzüceğini sanmam, umarım öyle olur.

Limit en fazla 3300 oluyor be hocam :D Şansımıza küsmek lazım artık, ama artırabilirsem ne alırım bilmiyorum, M51 tank gibi bataryası var evet ama dolum süresi çok fazla uzun, Poco X3 yazılımsal olarak iyi olsa tam bir f/p aslında ama bilemedim. Sanırım Poco X3'e kaldık. Çok üzüceğini sanmam, umarım öyle olur.
Bence bir süre telefonsuz kalmayı kabul edip bütçe biriktirmeye bakın, sonuçta uzun süre kullanacaksınız, üzülmenizi, pişman olmanızı istemem.

Peki M51 mi, Oppo Reno 4 mü, yoksa Realme 7 pro mu?
Premium'a yakın bir cihaz olduğu için ben Reno 4'ü tercih ederdim. Realme 7 Pro ile kıyaslamak gerekirse ikisinin de kendine göre artıları var. Realme 7 Pro ciddi derecede hızlı şarj oluyor. Yorumlara göre Reno 4'ün kamerası daha iyiymiş.
Kamera için Oppo Reno 4, pil için M51, ortaya karışık olanı ise Realme 7 Pro. Performans olarak üçü de çok benzer.

Konu yanlış bilgilerle dolu.

3000 TL'ye Realme 7 varken Poco X3 almak paranızı çöpe atmak ile eşdeğer. Yazılımı çok kötü.
Kullananlar bile yazılımsal sorunlardan muzdarip.

3500 civarına çıktısanız Realme 7 Pro, Oppo Reno 4 ve M51 arasından seçim yapın derim.
Ben olsam Oppo Reno 4 alırdım.

İnce hafif bir cihaz istiyorsanız Reno 4
Hızlı şarj ve stereo hoparlör istiyorsanız Realme 7 Pro
Bataryası daha iyi olsun istiyorsanız M51 öneririm.

Geri
Yukarı