iPhone 7 vs. Poco X3

Hocam Oppo Reno4 hepsini azar azar barındıran bir cihaz. Bence Reno4 alıp bu karmaşıklıktan kurtulabilirsiniz. SD 720G, 730G, 732G arasında zaten çok performans farkı yok. Kamera olarak Reno4 hepsinden daha iyi. Üstelik daha Premium bir cihaz. Malzeme kalitesi olarak da üstün ve en önemli nokta: daha hafif. Kendi kullanmış olduğum Redmi Note 9 Pro cidden bir zaman sonra kalas gibi geliyor. Nerede o eski 5" telefonlar :)

Hocam Oppo Reno4 hepsini azar azar barındıran bir cihaz. Bence Reno4 alıp bu karmaşıklıktan kurtulabilirsiniz. SD 720G, 730G, 732G arasında zaten çok performans farkı yok. Kamera olarak Reno4 hepsinden daha iyi. Üstelik daha Premium bir cihaz. Malzeme kalitesi olarak da üstün ve en önemli nokta: Daha hafif. Kendi kullanmış olduğum Redmi Note 9 Pro cidden bir zaman sonra kalas gibi geliyor. Nerede o eski 5" telefonlar :)

Şansımı M51'den yana kullanmak istiyorum hocam. Oppo Reno 4 bir yere kadar evet güzel fakat M51 de çok iyi bir telefon, One UI olması yeterli bence, kamerasına baktığımda Reno 4'ten daha iyi gibi geldi bana yanlışsam düzeltin. İlk başta POCO X3 almak istiyordum ama yazılım problemleri vs. dedikleri için kafam karıştı, Redmi Note 7 mi sorunsuz kullanıyorum aslında aynı yazılımsa ufak tefek problemler var evet ama çok da kötü değil, M51 ise kararlı bir yazılıma sahip sonuçta çok daha iyi ve bataryasıda tank gibi, ama iş kameraya döndüğünde hepsi çok ayrı dünyalarda ama hepside kaliteli. Google Camera bu problemleri halledebiliyor gibi geldi bana ne kadar doğru bilmiyorum, Realme 7 Pro'nun kamerasından hiç haz etmedim. Bana en yakın telefonlar M51 ve POCO X3 aslında.

Şansımı M51'den yana kullanmak istiyorum hocam. Oppo reno 4 bir yere kadar evet güzel fakat M51 de çok iyi bir telefon, One UI olması yeterli bence, kamerasına baktığımda reno 4'ten daha iyi gibi geldi bana yanlışsam düzeltin. İlk başta POCO X3 almak istiyordum ama yazılım problemleri vs. dedikleri için kafam karıştı, Redmi Note 7 mi sorunsuz kullanıyorum aslında aynı yazılımsa ufak tefek problemler var evet ama çok da kötü değil, M51 ise kararlı bir yazılıma sahip sonuçta çok daha iyi ve bataryasıda tank gibi, ama iş kameraya döndüğünde hepsi çok ayrı dünyalarda ama hepside kaliteli. Google camera bu problemleri halledebiliyor gibi geldi bana ne kadar doğru bilmiyorum, Realme 7 Pro'nun kamerasından hiç haz etmedim. Bana en yakın telefonlar M51 ve POCO X3 aslında.

M51.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şansımı M51'den yana kullanmak istiyorum hocam. Oppo Reno 4 bir yere kadar evet güzel fakat M51 de çok iyi bir telefon, One UI olması yeterli bence, kamerasına baktığımda Reno 4'ten daha iyi gibi geldi bana yanlışsam düzeltin. İlk başta POCO X3 almak istiyordum ama yazılım problemleri vs. dedikleri için kafam karıştı, Redmi Note 7 mi sorunsuz kullanıyorum aslında aynı yazılımsa ufak tefek problemler var evet ama çok da kötü değil, M51 ise kararlı bir yazılıma sahip sonuçta çok daha iyi ve bataryasıda tank gibi, ama iş kameraya döndüğünde hepsi çok ayrı dünyalarda ama hepside kaliteli. Google Camera bu problemleri halledebiliyor gibi geldi bana ne kadar doğru bilmiyorum, Realme 7 Pro'nun kamerasından hiç haz etmedim. Bana en yakın telefonlar M51 ve POCO X3 aslında.
Samsung cihazların GCam'e uyumluluğu konusunda bilgim yok fakat ben Galaxy M20'ye yükleyememiştim. OneUI gerçekten çok güzel bir arayüz. M51'de malzeme kalitesi ve 1080p 60 FPS video kaydı bulunmaması haricinde sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum. Bir de, şarj olma süresi uzun olsa da pil ömrü gayet uzun olduğu için o eksi kapanacaktır. Hayırlı olsun :)

iPhone 7 kullanıyorum her ne kadar yazılım iyi olsa ve kamera bakımından sıkıntı yaşamasam batarya çok sıkıntı yaratıyor hele ki 100 dolmaya çalışırken.

Çok kararsız kaldım. Poco X3 ile Samsung M51 arasında. Kullanıcı yorumlarına baktığımda M51 daha kötü yorumlara sahip. Kamera testlerine tekrardan baktım Poco X3 çoğu zaman önde. Sizce 500 TL farka değer mi?

Çok kararsız kaldım. Poco X3 ile Samsung M51 arasında. Kullanıcı yorumlarına baktığımda M51 daha kötü yorumlara sahip. Kamera testlerine tekrardan baktım Poco X3 çoğu zaman önde. Sizce 500 TL farka değer mi?
Uzun ömürlü olsun istiyorsan kesinlikle değer. Kaç kere yazdım bilmiyorum ama Poco kesinlikle uzun ömürlü olmayacaktır.

Değer. One UI ve Super AMOLED+'ı deneyimleyince göreceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı