iPhone 7 vs. Poco X3

Amoled çok hoş bir deneyim sunsa da sonuç olarak iPhone 11 bile IPS kullanıyor yani bu büyük bir eksi değildir ama amoled büyük bir artı kabul edilebilir. MİUİ konusuna gelirsek çok başarılı değil ancak tavsiyeleri kapat diyip reklamları kaparsanız ve ufak bugları görmezden gelirseniz sorun yapmayacaktır. Hatta garanti yanması sorun değilse (ROM sonrası garanti devam edilebiliyor bazı işlemlerle) ROM atabilirsiniz.

Çok kararsız kaldım. Poco X3 ile Samsung M51 arasında. Kullanıcı yorumlarına baktığımda M51 daha kötü yorumlara sahip. Kamera testlerine tekrardan baktım Poco X3 çoğu zaman önde. Sizce 500 TL farka değer mi?
İkisi arasından Samsung Galaxy M51 tavsiye ederim.

İkisi arasından Samsung Galaxy M51 tavsiye ederim.
Hocam kafam karıştı, kamera performansında Poco X3 çok daha önde gibi duruyor, ikiside yerine göre performans veriyor ikiside yerine göre kalitede ama Poco X3'e biraz daha sıcak bakıyorum. Ama şöyle bir kuşkuya da düştüm aslında, Poco X3 firma tarafından denemelik çıkartılmış ve bir süre sonra unutulacak bir telefon gibi. Ama çoğunlukla işim kamerada olacak. Kararsızlıklar içerisindeyim.

Hocam kafam karıştı, kamera performansında Poco X3 çok daha önde gibi duruyor, ikiside yerine göre performans veriyor ikiside yerine göre kalitede ama Poco X3'e biraz daha sıcak bakıyorum. Ama şöyle bir kuşkuya da düştüm aslında, Poco X3 firma tarafından denemelik çıkartılmış ve bir süre sonra unutulacak bir telefon gibi. Ama çoğunlukla işim kamerada olacak. Kararsızlıklar içerisindeyim.
Bana göre Samsung Galaxy M51 almalısınız, ben Xiaomi Poco X3'ün pek de denemelik çıkartılmış olduğunu sanmıyorum. Böyle sanılmasının sebebi arka kapağının titremesi olabilir, bunu Xiaomi daha iyi ses vermesi için yapmış zaten.

AMOLED çok hoş bir deneyim sunsa da sonuç olarak iPhone 11 bile IPS kullanıyor yani bu büyük bir eksi değildir ama AMOLED büyük bir artı kabul edilebilir. MIUI konusuna gelirsek çok başarılı değil ancak tavsiyeleri kapat deyip reklamları kaparsanız ve ufak bugları görmezden gelirseniz sorun yapmayacaktır. Hatta garanti yanması sorun değilse (ROM sonrası garanti devam edilebiliyor bazı işlemlerle) ROM atabilirsiniz.

Hocam IPhone'ların IPS ekranları daha kaliteli diye biliyorum zaten onlarda yavaş yavaş IPS LCD ekranlardan OLED ekranlara geçmeye başladılar. Eğer arkadaş hep süper AMOLED ekran kullandıysa büyük bir eksi olabilir onun için benim için oldu o siyahlar özellikle sinir bozucu oluyor.

Amoled çok hoş bir deneyim sunsa da sonuç olarak iPhone 11 bile IPS kullanıyor yani bu büyük bir eksi değildir ama amoled büyük bir artı kabul edilebilir. MİUİ konusuna gelirsek çok başarılı değil ancak tavsiyeleri kapat diyip reklamları kaparsanız ve ufak bugları görmezden gelirseniz sorun yapmayacaktır. Hatta garanti yanması sorun değilse (ROM sonrası garanti devam edilebiliyor bazı işlemlerle) ROM atabilirsiniz.
iPhone 11 IPS kullanıyor ama kalitesiz değil.

Hocam kafam karıştı, kamera performansında POCO X3 çok daha önde gibi duruyor, ikisi de yerine göre performans veriyor ikisi de yerine göre kalitede ama POCO X3'e biraz daha sıcak bakıyorum. Ama şöyle bir kuşkuya da düştüm aslında, POCO X3 firma tarafından denemelik çıkartılmış ve bir süre sonra unutulacak bir telefon gibi. Ama çoğunlukla işim kamerada olacak. Kararsızlıklar içerisindeyim.

Hocam kamera sizin için bu derece önemli ise internetten karşılaştırmalara bakabilirsiniz ben bir şey diyemem kameralar hakkında pek bir bilgim yok ama kamerayı bırakırsak oyun için X3 daha iyi bir seçim olur (ama oyun her şey değilse sizin için kesinlikle süper AMOLED'den vazgeçmeyin ki anladığım kadarıyla oyun sizin için her şey değil)
"
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" bu tarz videolara bakabilirsiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı