iPhone 7 vs Samsung A32

HiwatariKai

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
iPhone 7 kullanıyorum. Telefonumu satıp Samsung A32 almak mantıklı mı? Kullandığım iPhone 7, alalı üç sene olmasına rağmen bataryası dışında hiçbir sorunu yok. Samsung A32 alsam beni kaç sene götürür?

(A32 dışında telefon önermeyiniz )

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran ve batarya olarak mantıklı olur. İşlemci konusunda G80, iPhone 7'den sonra üzebilir.
Ekran olarak iPhone 7 yeterli geliyor. Telefondan oyun oynamıyorum. Sadece şarj özelliği iPhone 7 den iyiyse geçmeye değmez o zaman
Sinir kirizi geçirmek için geçilebilir. Size tavsiyem mevcut telefonunuzun bataryasını değiştimeniz yönünde.
3.5 sene oldu telefonu alalı. Batarya değiştirip kullanmaya devam etsem de kaç sene daha götürür acaba beni. Korkum o yüzden. Beni iş hayatına atılana kadar en az 3 sene götürmesi lazım. Bi sene sonra telefon bozulup hiç para etmeden çöpe atarsam yeni telefon da alamam.
Ekran ve batarya dışında A32 modeline geçilmez.
Ekran olarak iPhone 7 yeterli bana. Şarj sıkıntısı çekiyorum biraz. 3.5 senelik iPhone'u bırakıp a32 almak mantıklı mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran olarak iPhone 7 yeterli geliyor. Telefondan oyun oynamıyorum. Sadece şarj özelliği iPhone 7'den iyiyse geçmeye değmez o zaman

3.5 sene oldu telefonu alalı. Batarya değiştirip kullanmaya devam etsem de kaç sene daha götürür acaba beni. Korkum o yüzden. Beni iş hayatına atılana kadar en az 3 sene götürmesi lazım. Bir sene sonra telefon bozulup hiç para etmeden çöpe atarsam yeni telefon da alamam.

6S kullanıyorum sadece sıknıtısını çektiğim hafıza; 16 GB :(. Bunun dışında hiçbir problemi yok. Ayrıca iPhone 7 iOS 16'yı da alacak. Telefon bozulmadığı sürece götürür bence. Biraz daha iyi kamera ve batarya performansı aryorsa 7 Plus'a geçebilirsin.

Ekran olarak iPhone 7 yeterli geliyor. Telefondan oyun oynamıyorum. Sadece şarj özelliği iPhone 7 den iyiyse geçmeye değmez o zaman

3.5 sene oldu telefonu alalı. Batarya değiştirip kullanmaya devam etsem de kaç sene daha götürür acaba beni. Korkum o yüzden. Beni iş hayatına atılana kadar en az 3 sene götürmesi lazım. Bi sene sonra telefon bozulup hiç para etmeden çöpe atarsam yeni telefon da alamam.

Ekran olarak iPhone 7 yeterli bana. Şarj sıkıntısı çekiyorum biraz. 3.5 senelik iPhone u bırakıp a32 almak mantıklı mı sizce.
Hocam eğer IOS'a alıştıysanız bence geçmeyin. Çünkü A32'nin tek artısı ekran ve batarya. Bunlar sizin için çok önemli değilse iPhone 7'yi batarya değiştirip kullanabilirsiniz.

Ben geçmem A32 modeline daha üst bir cihaza geçerim şahsen.
Daha üst bir modele param yetmiyor maalesef. A32 geçme ihtimalim vardı fikirleriniz için teşekkürler.
Hocam eğer IOS'a alıştıysanız bence geçmeyin. Çünkü A32'nin tek artısı ekran ve batarya. Bunlar sizin için çok önemli değilse iPhone 7'yi batarya değiştirip kullanabilirsiniz.
4 senedir iOS kullanıyorum fazlasıyla alıştım. Ama beni 3 sene daha götürür mü bu telefon bilemiyorum. Sıfır a32 alsam o da 3 yıl götürür mü bilemiyorum tabi.

Geri
Yukarı