iPhone 7 yerine Android telefon tavsiyesi

Farkli1i

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık olarak 10 senedir iOS kullanıyorum. Ben ilk defa Android cihaza geçme kararı aldım. Bütçem 4000 TL kadar var. iPhone telefondan nefret edecek duruma gelmemin en büyük sebebi bataryası. Yeni alacağım telefondan öncelikli beklentim, kulaklıkla çok müzik dinlediğim için kaliteli kulaklık çıkışının olması, pop-up kamerasının olmasını istemediğim için Mi 9T'yi eledim. Uzun süreli kullanabileceğim bataryası tatminkar, kulaklık çıkışı iPhone telefonu aratmayacak kadar kaliteli ve kamerası yeterli düzeyde olan ve çok kaba olmayan hangi telefonu önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslinda gonderinizi gorur gormez mi 9t, mi 9t pro derdim hatta butcenizi biraz daha arttirabilirseniz mi 9 almaniz gerektiğini söylerdim fakat istemediginizi soylemissiniz bence pop-up kameraya alisirsiniz ama siz bilirsiniz 4000₺ ye huawei mate 10 pro alabilirsiniz. Baska telefonlarda var fakat islemci konusunda gucsuzler. Ama soyle bir sey de var. Mate 10 pro da eskidi.

Arkadaşlar yaklaşık olarak 10 senedir iOS kullanıyorum. Ben ilk defa Android cihaza geçme kararı aldım. Bütçem 4000 TL kadar var. iPhone telefondan nefret edecek duruma gelmemin en büyük sebebi bataryası. Yeni alacağım telefondan öncelikli beklentim, kulaklıkla çok müzik dinlediğim için kaliteli kulaklık çıkışının olması, pop-up kamerasının olmasını istemediğim için Mi 9T'yi eledim. Uzun süreli kullanabileceğim bataryası tatminkar, kulaklık çıkışı iPhone telefonu aratmayacak kadar kaliteli ve kamerası yeterli düzeyde olan ve çok kaba olmayan hangi telefonu önerirsiniz?
Ben de sen gibi, senelerdir iOS kullanmaktayım fakat androide asla geçmek istemememin sebepleri var. Yakınlarım aktif olarak kullanıyor ve iOS'un sunduğu optimizasyonu diğer işletim sistemleri pek sağlayamıyor diyebilirim. 5 senelik iki android ve iOS cihaz arasında performans farkı mutlaka oluyor yani.

Note 8 ve S8 var batarya olarak iyi değiller. Honor 20 performans olarak ve batarya olarak iyi bir telefon. Ancak kamerası amiral gemisi modellere yakışacak cinsten değil bana göre. S8 Plus ve P20 modelleri de var batarya olarak çok iyi cihaz olduklarını söyleyemem. Bu bütçeyle bahsettiğiniz bir telefon bulacağınızı sanmıyorum.

Ben de sen gibi, senelerdir iOS kullanmaktayım fakat androide asla geçmek istemememin sebepleri var. Yakınlarım aktif olarak kullanıyor ve iOS'un sunduğu optimizasyonu diğer işletim sistemleri pek sağlayamıyor diyebilirim. 5 senelik iki android ve iOS cihaz arasında performans farkı mutlaka oluyor yani.

Bende iphone kullaniyorum. Su doneme kadar elimden bir cok telefon gecti. Yeri geldi s3 e rom atip kullandim vs. Kullandigim en kotu telefon iphone du. Bir kere pili androide kiyasla hizli bitiyor. Ozgur degil (fotograf atmak icin bile itunes kullanmaniz gerekiyor, fotograf ve video haricinde bir sey atmaya izin vermiyor). Androidde olan cogu sey daha iphone yeni geldi. Telefonlari gereksiz pahali. İphone a verecegin para ile android isletim sistemli bir telefon almak daha mantikli. Kamerasindan tutun ekranina kadar daha iyi.

bir yanım mi9t al diyor. Diğer yanım bütçeyi arttır iphone 11 al diyor. Bilemedim bayağı kararsızım. Büyük ihtimal android alacağım. Iphone batarya konusunda rezalet ötesi.

S10e kullanıyorum. Bir hevesle aldım. Gayet de memnunum. İlk aldığım zamanlarda oyun oynuyordum ama zamanla iş yorgunluğu derken sadece youtube ve instagram kullanıyorum. Keşke düşük bütçeli bir telefon alsaydım demeye başladım. Kamerası gayet iyi çekiyor. Gece çekim modu mevcut telefonda. İnstagram için de ayrı mod mevcut. Bataryası dizi tatmin etmeyebilir ama. Buna dikkat ederek alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı