iPhone 7'de iOS 16 görünümü yapılabilir mi?

al1han_7

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, iPhone 7 de App Store'dan uygulamayla falan iOS 16 sürümündeki gibi ilk girişteki saatin yazısı kalınlaştırılabilir mi?

JailBreak atmanız lazım. YouTube da yabancı kanalların bunun hakkında videoları var. İzleyebilirsiniz.

Onu da bilmiyorum :)

Hayda 🤔 İnternetten araştırabilirsiniz. Kısacası Root telefonun sistem dosyalarını değiştirmek. Jailbreak ise yine 3. Parti bir yol ile telefonda istediğiniz ayarı değiştirmenizi sağlıyor. iOS 12 kullanan iPhone 6 ve Plus telefonlarında Dark mod gibi özellikleri eklemek örnek olarak gösterlebilir. (Dark mod IPhone'lara iOS 13 ile geldi)

Onu da bilmiyorum :)

Jailbreak islemi kisaca iPhone cihazinda sistem dosyalarina erisim saglamaktir. Apple fabrikasyon IPhone'larda sistem dosyalari ve kok dizinine erisimi yasakliyor. Jailbreak sayesinde bu dosyalara erisebilir ve modifikasyonlar yapabilirsiniz. iPhone 7 kullaniyorsunuz galiba, "palera1n" Jailbreak sizin icin gayet yeterli olacaktir. YouTube'da palera1n Jailbreak hakkinda bir suru icerik var. Takildiginiz noktalar varsa sormaktan cekinmeyin size yardimci olurum. (Jailbreak islemini basarabilirseniz "aım" ismindeki Tweak ile iOS 16'daki kilit ekrani saat ozellestirmesine sahip olursunuz.)

Jailbreak islemi kisaca iPhone cihazinda sistem dosyalarina erisim saglamaktir. Apple fabrikasyon IPhone'larda sistem dosyalari ve kok dizinine erisimi yasakliyor. Jailbreak sayesinde bu dosyalara erisebilir ve modifikasyonlar yapabilirsiniz. iPhone 7 kullaniyorsunuz galiba, "palera1n" Jailbreak sizin icin gayet yeterli olacaktir. YouTube'da palera1n Jailbreak hakkinda bir suru icerik var. Takildiginiz noktalar varsa sormaktan cekinmeyin size yardimci olurum. (Jailbreak islemini basarabilirseniz "aım" ismindeki Tweak ile iOS 16'daki kilit ekrani saat ozellestirmesine sahip olursunuz.)
Tweak'ı bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı