iPhone 7'den Xiaomi Note 13 Pro'ya geçilir mi?

• Konuyu başlatan xu1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 120

xu1

Centipat
Merhaba dostlar, elimde yurt içi 32 GB iPhone 7 var. Bataryası %100 çünkü Deji marka batarya ile değiştirdim. Telefonun dış kozmetiğinde hiçbir sıkıntı yok sizce ne kadara satılır. Ve Note 13 Pro'ya geçmek mantıklı mı?

Merhaba dostlar, elimde yurt içi 32 GB iPhone 7 var. Bataryası %100 çünkü Deji marka batarya ile değiştirdim. Telefonun dış kozmetiğinde hiçbir sıkıntı yok sizce ne kadara satılır. Ve Note 13 Pro'ya geçmek mantıklı mı?

Telefondan ne tür bir beklenti içinde olduğunuza göre değişir hocam.

Samsung A54 A34 modelleride seçilebilir. Bütçeniz nedir?

Bütçem 10k TL ve altı olduğu için direkt 13 Pro'ya baktım hocam. Oturduğum yerin yakınlarında bir telefoncu 7.500 TL'ye satıyor. Mantıklı mı?

Hocam mantıklı ama 2. el mi yoksa sıfır kapalı kutu mu merdiven altı IMEI atılmışsa pek tavsiye etmiyorum yurt dışı cihazları sıkıntı olabilir.

Bütçem 10k TL ve altı olduğu için direkt 13 Pro'ya baktım hocam. Oturduğum yerin yakınlarında bir telefoncu 7.500 TL'ye satıyor. Mantıklı mı?

Size tavsiyem A34 F/P olarak gayet iş görür.

Vazgeçmemiş olsaydım eğer Samsung A34 sipariş etmiştim. Gayet özellikleri iyi ve idare eder bayağı bir. Ama uyarayım Samsung telefonlar amiral gemileri hariç pek deneyimlemedim onları bana göre çok hızlı bir sisteme sahip değil. Bir iPhone kadar akıcı sisteme sahip olamaz diye düşünüyorum.

Aynen öyle. Biraz daha sabredip IPhone'dan devam edeceğim.

Hocam az daha para kasın bütçe artsın iPhone 12-13-14 modellerini tercih edin. Samsung A10s ile idare ediyorum her ne kadar duvardan duvara vurasım gelsede yumruklasamda telefonu seneye iPhone 16 Pro Max çıktığı gibi almayı düşünüyorum. IOS'a karşı bir antiliğim vardı ama bir kenara bırakıp iPhone kullanmayı hedefliyorum.

Hocam az daha para kasın bütçe artsın iPhone 12-13-14 modellerini tercih edin. Samsung A10s ile idare ediyorum her ne kadar duvardan duvara vurasım gelsede yumruklasamda telefonu seneye iPhone 16 Pro Max çıktığı gibi almayı düşünüyorum. IOS'a karşı bir antiliğim vardı ama bir kenara bırakıp iPhone kullanmayı hedefliyorum.
Hocam az daha dediğiniz para hiç az değil. Iphone fiyatları ortada. Gayet akıcı bir sisteme sahip olabiliyor android cihazlarda. Doğru seçimi yapmak önemli.

Geri
Yukarı