iPhone 12'den Xiaomi Mi 13 veya 13 Pro'ya geçilir mi?

Fiyatlardan dolayı yeni bir Apple cihaz almam pek mümkün gözükmüyor.

Mi 13 ne kadar hocam.

Şimdi baktım 20 bin fiyatlarında yani hiç para vermeden geçeceksin ama benim önerim para biriktirip iPhone 13'e geçmen daha iyi olur ama dersen para koyamam mi 13 geçebilirsin.

Son düzenleme:
Hocam yurtdışı cihazlara imei klonlanınyor biliyorsundur. Bu klonlanan imeinin orijinal olan telefonundan 1 yıl içinde sinyal alınmaz ise imei kayıtlardan siliniyor. Devlet bu 1 yıl olan kaydı daha da düşürürse iyice problem olur bence cihazınızı satıp hiç yd telefonlarla uğraşmayın.

Hocam yurt dışı cihazlara IMEI klonlanınyor biliyorsundur. Bu klonlanan IMEI'nin orijinal olan telefonundan 1 yıl içinde sinyal alınmaz ise IMEI kayıtlardan siliniyor. Devlet bu 1 yıl olan kaydı daha da düşürürse iyice problem olur bence cihazınızı satıp hiç yd telefonlarla uğraşmayın.

Hocam satan adam alıcından IMEI istiyor eğer senin verdiğin IMEI sağlamsa hiçbir şey olmaz.

2 seneden fazladır iPhone 12 kullanıcısıyım. Telefonu değiştirmeyi düşünüyorum ancak güncel fiyat ve kayıt ücretlerinden dolayı iPhone alamıyorum. Elimdeki iPhone 12'yi satıp yurt dışı Xiaomi Mi 13 veya Mi 13 Pro'ya geçiş yapılır mı?

Geçilmez.

İnsanın hayatına siz nasıl karışabiliyorsunuz? Bu yaptığınız resmen terbiyesizlik, ya saygı takının ya da uzaklaşın.

2 seneden fazladır iPhone 12 kullanıcısıyım. Telefonu değiştirmeyi düşünüyorum ancak güncel fiyat ve kayıt ücretlerinden dolayı iPhone alamıyorum. Elimdeki iPhone 12'yi satıp yurt dışı Xiaomi Mi 13 veya mi 13 Pro'ya geçiş yapılır mı?

Öyle bir hata yapma derim. İllaki Android alacaksan S23 Plus al.

Geri
Yukarı