iPhone 7s vs 7s Plus vs iPhone 8

Mustafa09

Kilopat
Arkadaşlar malumunuz Apple eylül ayında yeni bir lansman yapıp piyasaya yeni cihazlarını sürecek. En azından ben öyle tahmin ediyorum. Gelecek cihazlarında 7s, 7s plus ve artık 8 mi olur 10. Yıla özel yeni bir isimle mi gelir bilmiyorum. Ama tasarımları sızdırılmış yeni iPhone modeli olacağını tahmin ediyorum. Ben yeni gelecek cihaz hariç 7s ve 7s plus'ın 7 ve 7 plus'ın geldiği fiyattan geleceğini düşünüyorum. Yeni gelecek S serisinde de hızlı şarj ve kablosuz şarjın olacağı yönünde düşüncelerim var. Ama donanım konusunda bir değişiklik olur mu acaba onu düşünüyorum. Yani yeni nesil işlemci daha yüksek RAM kapasitesi daha iyi grafik işlemci ve daha iyi kameralar. Az bir zaman kaldı ama 7 plus alsam mı almasam mı kararsızım. Yeni seri geldiğinde 7 ve 7 plus'ın akibeti ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni dönem modellerinde 8 modeli gelecek orası kesin ama sanırım S ve S Plus modeli olmayacak. Belirtilen bilgiye göre yeni ve güncellenmiş bir SE modeli gelecekmiş. Yeni modelin açıklanmasından sonra fiyatlarda mutlaka bir düşüş yaşanacaktır. Ama dolar kurunu da takip etmek önemli bu konuda. RAM kapasitesi işletim sisteminin uyumluluğu açısından artırılabilir veya sabit kalabilir. Yani cihazın ne kadara ihtiyacı olduğuna bağlı biraz da bu durum. Bence şu an alma eğer hemen ihtiyacım var demiyorsan. Yeni model çıksın piyasa biraz çalkalansın ardından zaten fiyatlar netleşmeye başlayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı