iPhone 8 2022 yılında alınır mı?

576864

Kilopat
Makaleler
3
2022 Yılında sizce bu telefon alınır mı? Beklentimiz ne olmalı ve ikinci elde ederi en fazla ne etmeli? (Hayatımda hiç iPhone modeli kullanmadım ondan dolayı soruyorum/Arkadaşım kendine alacak)

2022 yılında sizce bu telefon alınır mı? Beklentimiz ne olmalı ve ikinci elde ederi en fazla ne etmeli? (hayatımda hiç iPhone modeli kullanmadım ondan dolayı soruyorum/Arkadaşım kendine alacak)

2-3 yıl kullanım için olabilir. Bu cihazı alacak kişi Deji'ya da rova batarya almalı çünkü kendi orijinal bataryası berbat.

Eski bir Apple cihaz alınmaz. Yani güncelleme yapacaksan, uygulamalar kuracaksın. iOS güncelleme desteği giderse ne olur? Hiçbir işe yaramaz bu sebeple özel bir durum yoksa uzun kullanım için eski Apple cihazları almak pek mantıklı değil.

Eski bir Apple cihaz alınmaz. Yani güncelleme yapacaksan, uygulamalar kuracaksın. iOS güncelleme desteği giderse ne olur? Hiçbir işe yaramaz bu sebeple özel bir durum yoksa uzun kullanım için eski Apple cihazları almak pek mantıklı değil.

IPhone'da uygulama hilesi diye bir şey var. Sürüm desteklemediğinde yapılacak bir ayar ile uygulamaları eski sürümde kullanabiliyorsun.

Alınır. Tabii ki daha yükseği alınmalı ama 8'de alınır. iOS 17'yi alacağını düşünüyorum. Böyle olursa 4-5 yılı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı