iPhone 8 3500 TL eder mi?

Daha ömrü olan bir cihaz. Önerim paraya kıyıp orijinal pil taktırmanız ve ahize rahatsız edecek düzeydeyse tamir ettirmeniz.

Müzik dinlerken hiçbir sorun yok sadece video izlerken hafif bir şekilde kendini belli ediyor ama sesi aman aman etkilemiyor ve batarya beklediğimden çok çok iyi gidiyor.

Müzik dinlerken hiçbir sorun yok sadece video izlerken hafif bir şekilde kendini belli ediyor ama sesi aman aman etkilemiyor ve batarya beklediğimden çok çok iyi gidiyor.
Benimki 80'e düştüğünde Deji takmıştım. Dün daha günün ortalarında %10'a düştü normal kullanmama rağmen. Daha sonra 6'ya düştü, ardından 8'e çıktı, sonra 7'ye düştü gene 8'e çıktı. Resmen lanet okudum o bataryayı aldığım güne, sokakta kalıyordum az daha. İlk 6-7 ay iyi gitse de daha sonra performansı inanılmaz düşüyor. Bütün bunlara karşın pil sağlığı da %100 gözüküyor ne işse. Demem o ki pil değiştirme söz konusu olursa kesinlikle Deji'ydi bilmem neydi uğraşmayın. 300 TL fazla verin orijinal taktırın.

Fatura olmadığı zaman orj pil taktıramıyorsunuz. Benim telefonda faturayı kaybettikleri için değiştirememiştim mesela. Mecburen piyasa da bulduğum görece iyi bir pili takmıştım.

Fatura olmadığı zaman orj pil taktıramıyorsunuz. Benim telefonda faturayı kaybettikleri için değiştirememiştim mesela. Mecburen piyasa da bulduğum görece iyi bir pili takmıştım.
Ben pil değişimi için servise götürdüğümde fatura istemediler.
İsteseler çantamdaydı ama faturaya gerek kalmadan tüm işlemleri yapıp teslim ettiler.

Geri
Yukarı