iPhone 8 Açılırken Beyaz Çizgi

FakeLone

Hectopat
Daha fazla  
1 gün önce Turkcell’den iPhone 8 aldım. Telefonda herhangi bir sorunum yok fakat telefonu kapatıp açınca fark ettiğim bir şey oldu. Telefon kapattığımda, ardından açtığımda, Apple logosunun göründüğü ekranda çok kısa bir süreliğine göz açıp kapar gibi enine bir ince beyaz çizgi görünüyor ve yok oluyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple yetkili servisiyle konuştum telefonumda herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Check-up benzeri şeyi de yaptırdım. Ayarlardan Apple desteğe bir şeyler gönderdim. O test de sorunsuz çıktı. Yine de serviste götürmemde fayda olduğunu söylediler. Telefonu duruma göre dediğiniz gibi iade edebilirim. Peşin ve nakit olarak satın aldım. İade parası ile direkt olarak Apple’dan almamı mı önerirsiniz?

Apple yetkili servisiyle konuştum telefonumda herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Check-up benzeri şeyi de yaptırdım. Ayarlardan Apple desteğe bir şeyler gönderdim. O test de sorunsuz çıktı. Yine de serviste götürmemde fayda olduğunu söylediler. Telefonu duruma göre dediğiniz gibi iade edebilirim. Peşin ve nakit olarak satın aldım. İade parası ile direkt olarak Apple’dan almamı mı önerirsiniz?
Evet.

Bayiden aldığın ürünü iade edip para alma şansın yok. Mümkünse değişim yaptırın.
Yarın telefonu değiştirmeye gideceğim. Teşekkürler.

Telefonu aldığım Turkcell’e götürdüm. Sorunun diğer telefonlarda da görüldüğünü, Apple’ın bu sorunu güncelleme ile gidereceklerini söylediler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı