iPhone 8 Açılırken Beyaz Çizgi

Yarın telefonu değiştirmeye gideceğim. Teşekkürler.

Telefonu aldığım Turkcell’e götürdüm. Sorunun diğer telefonlarda da görüldüğünü, Apple’ın bu sorunu güncelleme ile gidereceklerini söylediler.
Yazılımsal bir sorun gibi durmuyor. Lakin yinede siz bilirsiniz sorunun yazılım ile geçmez ise değiştireceklerine dair bir yazılı imzalı belge alın sonrasında herşey için geç kalmış olabilirsiniz.

Apple satış mağazasından sorunu belirterek yeni ürün isteyeceğim. Ayrıntılı bilgi almak için yetkili servisle bir konuşma planladım. Duruma göre tekrar bilgilendireceğim. Ben de sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.

Apple satış mağazasından sorunu belirterek yeni ürün isteyeceğim. Ayrıntılı bilgi almak için yetkili servisle bir konuşma planladım. Duruma göre tekrar bilgilendireceğim. Ben de sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.
Son durum ne hocam, detaylı biçimde yazabilir misin?

Apple cihazlarda bu soruna çok rastladım benim iPad'de ekran restart atınca yeşil olurdu, güncelleme gelirdi beyaz çizgiler gelip giderdi. Zamanla alışırsınız bu tarz kusurlara, güncelleme ile düzelir.

Telefonu Apple Store’a götürdüm. Sorunun yazılımsal olduğunu söylediler. Fiziksel bir problem olduğunda değişim hakkımın olduğunu da hatırlatma olarak eklediler. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı