iPhone 8 Açılmıyor

bisFenrir

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sebeplerini düşünüyorum fakat bulamıyorum çıldırmak üzereyim. Duşa girmeden önce şarjım %60 civarıydı girmeden şarja bırakayım dedim taktım ve çıktığımda kapalıydı. Açamıyorum sebebi ne olabilir? Açılabilir mi?

Sebeplerini düşünüyorum fakat bulamıyorum çıldırmak üzereyim. Duşa girmeden önce şarjım %60 civarıydı girmeden şarja bırakayım dedim taktım ve çıktığımda kapalıydı. Açamıyorum sebebi ne olabilir? Açılabilir mi?

Cihazın açılma ihtimali var büyük ihtimalle batarya kaynaklı bir sorun olabilir ses kısma ve Power tuşuna basılı tutup hard reset atmayı dener misin? Bazen o işe yarayabiliyor.

Batarya gitmiş olabilir mi? Aynısını GM8 de yaşamıştım.

Aga gerçekten bilmiyorum şarja taktım diye gider mi? Cihaz yaklaşık 4-5 senelik vardır sanırım ve bataryası hiç değiştirilmedi.
Cihazın açılma ihtimali var büyük ihtimalle batarya kaynaklı bir sorun olabilir ses kısma ve Power tuşuna basılı tutup hard reset atmayı dener misin? Bazen o işe yarayabiliyor.

İlk ona sarıldım ama tık yok, anakart arzasından korktum.

Aga gerçekten bilmiyorum şarja taktım diye gider mi? Cihaz yaklaşık 4-5 senelik vardır sanırım ve bataryası hiç değiştirilmedi.

Bende de hiç sorun yoktu hocam antrenmana gitmeden önce taktım giderken çıkardım telefon açılmadı ne yaptıysam sonra teknik servise götürdüm batarya dediler bende rafa kaldırdım telefonu.

Bir teknik servise gidip batarya değiştirmeyi dene çünkü şiştiği zaman cihaz açtırmıyor kendini kapanıyor otomatik.

Birçok sebebi olabilir benim de geçen gün 12 Pro telefonum açıktı 1 dakika boyunca ekran gelmedi belki de yazılımsal bir problem oluşmuştur ya da anakart ile ilgilide olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı