iPhone 8 hala alınır mı?

Bende sizin gibi düşünüyorum hocam yakın zamanda yeni bir telefon alacağım ama iPhone 8, XR vs. alınmaz. 11 12 vs. olsa belki.

Aileme yük bindirmek istemiyorum birikim ve ailemin desteği ile almayı düşünüyorum. Kredi vs hiç uğraşmayacağım. 11'e de çıkmam açıkçası çıkarsam(düşük ihtimal) 12 ancak.

Hocam yaklaşık 9-10 yıldır Android kullanıyorum ve bu saatten sonra yazılımı gereği IPhone'a bir geçiş yapmayı düşünüyorum.

Hocam elimdeki telefonun ekranı dahil bataryası vs yok gibi bir şey piyasası ölü durumda bataryası %69 ekran kırık daha bugün cebime top çarpıp kamera camı kırıldı açıkçası yavaştan bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini umuyorum.
Hocam LG telefonlar kaliteli olsa da eski şaşasında değiller. Dediğim gibi , zorlamak bana düşmez haddim değildir fakat yaptığınız bence bir hata. Sonrasında pişman olma olasılığınız yüksek çünkü. iPhone XR şuanda konulardan okuduklarıma göre durduk yere kasılma yapan bir
cihazmış . iPhone 8' de öyle. Maalesef herkesin dediği gibi iPhone 12nin altı alınmamalı.

hocam LG telefonlar kaliteli olsa da eski şaşasında değiller. Dediğim gibi, zorlamak bana düşmez haddim değildir fakat yaptığınız bence bir hata. Sonrasında pişman olma olasılığınız yüksek çünkü. iPhone XR şu anda konulardan okuduklarıma göre durduk yere kasılma yapan bir.
Cihazmış. iPhone 8'de öyle. Maalesef herkesin dediği gibi iPhone 12'nin altı alınmamalı.

Hocam çok yakın bir arkadaşım XR kullanıyor. Memnun olduğunu ve bşr sıkıntısının olmadığını düşünüyor ama 1 veya belki 2 yıl sonra kesinlikle kullanılamayacak bir cihaz.

Hocam çok yakın bir arkadaşım XR kullanıyor. Memnun olduğunu ve bşr sıkıntısının olmadığını düşünüyor ama 1 veya belki 2 yıl sonra kesinlikle kullanılamayacak bir cihaz.
Haklısınız hocam.

Oğluma 2 hafta önce temiz Xs max aldım. Büyük ve kaliteli ekran istiyorsanız tam size göre. Bence xs max düz ip11 den bile çok daha iyi. Pro max kadar oled büyük ekrana sahip, kamerası da güzel. İphone istiyorsanız tam size göre.

Şahsi olarak hiç bir iPhone modeli kullanmadım. Bu
Oğluma 2 hafta önce temiz Xs max aldım. Büyük ve kaliteli ekran istiyorsanız tam size göre. Bence xs max düz ip11 den bile çok daha iyi. Pro max kadar oled büyük ekrana sahip, kamerası da güzel. İphone istiyorsanız tam size göre.
Düz iPhone 11 bence iyi bir cihaz değil. iPhone kalitesini vermedi bana. Etrafımda hem XS hemde 11 kullanan arkadaşlarım var , XS çok farklı üst düzey bir cihaz. XS belki de Apple'ın en iyi cihazı bile olabilir.

Geri
Yukarı