iPhone 8 Jailbreak nasıl yapılır?

palera1n veya palen1x ile jailbreak yapılabilir.

Bilgisayarınız Linux veya Mac ise rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Windows ise USB belleğe bir işletim sistemi yazarak yapmak zorundasınız.
AMD Ryzen işlemciye sahip iseniz sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, tavsiye etmem.

İsterseniz açıklayabilirim veya İngilizce bilginiz ile kendiniz okuyabilirsiniz:

Palera1n veya palen1X ile Jailbreak yapılabilir.

Bilgisayarınız Linux veya Mac ise rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Windows ise USB belleğe bir işletim sistemi yazarak yapmak zorundasınız.
AMD Ryzen işlemciye sahip iseniz sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, tavsiye etmem.

İsterseniz açıklayabilirim veya İngilizce bilginiz ile kendiniz okuyabilirsiniz:

Windows kullanıyorum ve Ryzen işlemcim var. Peki önümüzdeki aylarda daha basit bir şekilde yapılan bir yöntem gelir mi?

Windows kullanıyorum ve Ryzen işlemcim var. Peki önümüzdeki aylarda daha basit bir şekilde yapılan bir yöntem gelir mi?
Jailbreak gittikçe zorlaşıyor.
Eskiden bir internet sitesine girip bir tıklama ile yapılabilecek kadar kolaydı.

Jailbreak durumlarını çok takip etmiyorum ama gelse dahi IOS 12'ye Jailbreak atmak kadar kolay olmaz.

Eskiden bir internet sitesine girip bir tıklama ile yapılabilecek kadar kolaydı.

Jailbreak durumlarını çok takip etmiyorum ama gelse dahi iOS 12'ye Jailbreak atmak kadar kolay olmaz.

Biliyorum eskiden iPhone 5'te yapıp kullanmıştım bu kadar zorlaştığını yeni öğrendim ileride sıkılırsam uğraşırım artık şu an gözüm pek yemedi yapmaya.

Jailbreak durumlarını çok takip etmiyorum ama gelse dahi iOS 12'ye Jailbreak atmak kadar kolay olmaz.

Hocam iOS 14'e falan downgrade yapmak mantıklı mı sizce modlu appleri kullanamıyorum canımı sıktı o durum.

Son düzenleme:
Sideloadly ile modlu uygulamaları yükleyebilirsiniz.
3 tane uygulama limiti var ve uygulamaların lisansı her hafta bitiyor sonuç olarak yeniden bilgisayar ile yüklemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı