iPhone 8 mi, iPhone X mi?

yusufegekaya0

Decapat
Yer
Karabük/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İşletim Sistemi: Windows 11 Home 64 Bit
İşlemci: İ511400H
Ekran Kartı: GTX 1650Tİ
Ram: 16 Gb 8X2
Ssd 1: Micron 512 Gb Ssd
Ssd 2: Kioxia Exceria G2 1Tb Ssd
Mouse: Logitech G102
MousePad: SteelSeries QCK Medium
Kulaklık: Apple 3.5 Mm Earpods
Meslek
Öğrenci / İçerik Üreticisi
Merhaba arkadaşlar, bir konuda size danışmak istiyorum uzun ömürlü bir iPhone alacağım iki model arasında kaldım. iPhone 8 ve iPhone X arasında kaldım. İkisinin işlemcisi vs aynı iPhone 8 de almak istiyorum iPhone X de ama iPhone X in kronik sorunları var diye duydum acaba hangi iPhone modelini tercih etsem daha iyi olur?

İşlemcisi aynıysa bence iPhone 8 alın ben hiçbirini kullanmadım ama amcamda X vardı yakın zamanda değiştirdi ama iPhone 8 kullanan arkadaşımda sıkıntı yok.

Merhaba arkadaşlar, bir konuda size danışmak istiyorum uzun ömürlü bir iPhone alacağım iki model arasında kaldım. iPhone 8 ve iPhone X arasında kaldım. İkisinin işlemcisi vs aynı iPhone 8 de almak istiyorum iPhone X de ama iPhone X in kronik sorunları var diye duydum acaba hangi iPhone modelini tercih etsem daha iyi olur?

Kronik sorun vs. den bağımsız olarak iPhone X kamera, ekran olarak iPhone 8'den daha iyi işlemci ve RAM miktarları aynı aynı zamanda iPhone X yeni nesil bir tasarıma sahip olduğu için daha güzel görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı