iPhone 8 Plus 2022'de alınır mı?

serdargksn

Centipat
Daha fazla  
Millet merhaba. ben yıllardır Android kullanıcısıyım fakat hep bir IOS'a merakım vardı şu sıralar geçmeyi düşünüyorum. Birçok karşılaştırma ve öneri videosu izledikten sonra kafam karıştı. Bütçe olarak iPhone 11'den sonrasına güç yetmiyor. Eski IPhone'ların tarzını daha çok beğendim ve küçük telefon kullanamıyorum bu yüzden birkaç eleme yapınca elimde yenilenmiş iPhone 8+ ve sıfır iPhone 11 kalıyor. Ama şöyle ki bir telefona 15k gömmek de kötü fikir gibi bu yüzden iPhone 8+ düşünüyorum. Oyun pek fazla oynamayan biriyim mobilde günlük işlerimi görsün 3 4 yıl götürsün zaten yenisini alırım diye düşünüyorum. Yani bu güncelleme işi ne kadar olumsuz etkiliyor kullanışı bilmiyorum. Bu modele sahip biri tecrübelerini söylerse çok memnun olurum :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme desteği seneye büyük ihtimal kesilse de 3 4 yıl götürür. Ne kadara alacaksın?
Güzel. İkinci el sıkıntısız bulabilirsem daha uyguna gelir. Şu aşamada araştırıyorum. Olmazsa, güvenemezsem yenilenmiş olanlara yöneleceğim. En fazla 7k veririm bu telefona ama hakediyor mu tabii tartışılır. Malum fiyatlar artık çok can yakıyor. Bakalım yine de alacağım artık şuanki telefonum beni bırak diyor artık :D.

Güzel. İkinci el sıkıntısız bulabilirsem daha uyguna gelir. Şu aşamada araştırıyorum. Olmazsa, güvenemezsem yenilenmiş olanlara yöneleceğim. En fazla 7k veririm bu telefona ama hakediyor mu tabii tartışılır. Malum fiyatlar artık çok can yakıyor. Bakalım yine de alacağım artık şuanki telefonum beni bırak diyor artık :D.
7K çok pahalı. O fiyata ikinci el 11 bulunuyor.

Geri
Yukarı