iPhone 8 Plus 5-6 sene kullanılabilir mi?

IBabacıkGeldii

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 6600 HQ
12 GB RAM
GTX 950M 4 GB
Arkadaşlar merhaba. iPhone 8 Plus 2022 de 6600 TL'ye alınıp 5 - 6 sene kullanılır mı? 3 senedir Redmi Note 7 kullanıyorum Android'in kasmasından sıkıldım ilk defa iPhone alacağım. SE 2020 falan almayı düşünmüyorum gördüğüm kadarıyla 1000 TL fark var ve benim için çok büyük miktar 6600 TL veren 1000 de verir diyeceksiniz ama ehliyet almam lazım. Hepsini de şartlar gereği bu seneye sığdırmam gerek biraz da kişisel ihtiyaçlarımdan dolayı ve cebime de harçlık kalması lazım. 1000 lira çok fazla geliyor. Ben çok oyun oynayan biri değilim telefonda canım sıkılırsa arada bir bilardo okey oynuyorum o da çok az. Genellikle Instagram, YouTube, WhatsApp ve arama için kullanıyorum. Sizce beni 5 - 6 sene götürür mü? Şu anki telefonum kendi kendine kasıyor yeniden başlatıyorum çöküyor. Güç düğmesi arada bir gidip geliyor. Bir uygulamaya bazen 2-3 kez gir çık yapıyorum anca geliyor. Bunlar göz önünde bulundurulursa 8 Plus beni 5 - 6 sene içinde üzer mi? Yoğun kullanmıyorum. Maddi durum kötü ve ailemden desteğim yok her şeyi kendim yapıyorum. Yaz aylarında çalışıp. Yardımcı olabilir misiniz fikirleriniz nelerdir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 8 Plus, 2017'de tanıtıldı.
6.600 TL bu yıl 5 yaşına girecek olan bir telefon için yüksek bir miktar.
5-6 sene götüreceğini zannetmem. Eylül 2023'te son güncellemesini alacak. 1 yıl da mevcut sürümle idare etse Eylül 2024'e kadar götürür. Yani ortalama 2-2,5 yılı kaldı.

iPhone 8 Plus, 2017'de tanıtıldı.
6.600 TL bu yıl 5 yaşına girecek olan bir telefon için yüksek bir miktar.
5-6 sene götüreceğini zannetmem. Eylül 2023'te son güncellemesini alacak. 1 yıl da mevcut sürümle idare etse Eylül 2024'e kadar götürür. Yani ortalama 2-2,5 yılı kaldı.
Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı