iPhone 8 Plus alınır mı?

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
A

asdfsdgsdfgdfhfghs

Ziyaretçi
iPhone 8 Plus şu an alınır mı ne diyorsunuz? Kullanan var mı? İyi mi? iPhone 11 Pro alacaktım da 12 bin TL çok para vermek istemiyorum açıkçası, iPhone 8 Plus'a karar verdim. Alınır mı, ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
IPhone'lar bence o paraları haketmiyorlar, genel olarak baktığımızda yine tablo aynı ancak özellik bakımından geride ve neredeyse birebirinin aynıları. Ama alabilirsiniz tabii neden olmasın? Kullanılır, klasik son kullanıcı olduğunuzu düşünerek sorun yaşamazsınız diyebilirim ancak pil hariç. Pil konusunu bilemem size bağlı bir şey.

IPhone'lar bence o paraları haketmiyorlar, genel olarak baktığımızda yine tablo aynı ancak özellik bakımından geride ve neredeyse birebirinin aynıları. Ama alabilirsiniz tabii neden olmasın? Kullanılır, klasik son kullanıcı olduğunuzu düşünerek sorun yaşamazsınız diyebilirim ancak pil hariç. Pil konusunu bilemem size bağlı bir şey.
Plus modeli alacağı için pil konusunda sorun yaşayacağını sanmıyorum. Şahsen hala iPhone 6 Plus kullanan biri olarak yoğun kullanımda dahi pil sorunu çok nadir çektiğimi söyleyebilirim(cihazın pili Ağustos 2019'da değiştirildi).

Tabii ki alınır.

Arkadaşlar alınır veya alınmaz demiş diğer modele göre. Çok parası olması kimseyi ilgilendirmiyor zannımca. Sizin 2500₺ ye aldığınız telefon rahat gelebilir ama iPhone Premium bir üründür. Lütfen iPhone düşmanlığını bir kenarı bırakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı