iPhone 8 Plus batarya değişimi için hangi servisi önerirsiniz?

furkan1878

Decapat
Daha fazla  
1.5 yıldır 8 Plus kullanıyorum. 2. el bir şekilde aldım ve bu yüzden pil yüzdesi %77 idi. Zamanla bu pil seviyesi %72'ye kadar geriledi. Şu an tatilde olduğumuz için telefonu bir yetkili servise göndermek istedim. Şanlıurfa'da yaşadığım için maalesef burada yetkili servis yok ve buradaki telefonculara güvenim hiç yok. Bu yüzden yetkili servisinde değiştirmek istiyorum. Yetkili servisi aradığım zaman bana en yakın yerin Gaziantep'te bulunduğunu ve zentech adlı bir firma olduğunu söylediler. Zentech'te orijinal Apple bataryası bulabilir miyim? Zentech'e telefonunu yollamış arkadaşlarım bana yardımcı olursa sevinirim. Para konusunda sıkıntım olmadığı için yetkili servisi tercih etmek istedim.

Şikayet varda zentech e baktığımda 5 üzerinden 1 puan almış şikayetlere bakabilirsin ucuz diye güvenilmedik servisleri önermem.

Şikayet varda zentech e baktığımda 5 üzerinden 1 puan almış şikayetlere bakabilirsin ucuz diye güvenilmedik servisleri önermem.

Hocam bende şikayet vara baktım. Çoğusu olumsuz konuştuğu için kuşkuya düştüm.

Evet zentech Apple yetkili servisidir. Diyarbakır'da ise başarı servis ve hizmet elektronik yetkili servis. Şuradan bilgi edinebilirsin:

Apple dışarıya orijinal parça satmıyormuş hocam. Zentech yetkili servisinde orijinal parça bulabilir miyim?

Hocam bende şikayet vara baktım. Çoğusu olumsuz konuştuğu için kuşkuya düştüm.

Apple dışarıya orijinal parça satmıyormuş hocam. Zentech yetkili servisinde orijinal parça bulabilir miyim?

Zentech, cihazınızın ekranını ve pilini Apple Premium yetkili servis standartlarında aynı gün ve orijinal parçalar kullanarak onarıyor. Kendi sitesinde böyle yazıyor fakat bu kadar kötü puanlar almış bir firma pek güvenilir gelmedi bana.

Randevuya gerek yok. Ancak kargo ile gönderim için servis ile iletişime geçin öncesinde. Bazı servisler kargo ile geri gönderim yapmayabiliyor.

Geri
Yukarı