iPhone 8 Plus hâlâ alınır mı?

Şu zamanda iphone 11 6000-7000 civarlarında bulunabilirken iphome 8 plus almak mantıksız olur ama tuşlu seviyorum derseniz işler değişir tabi.

İkinci el güvenilir bir tanıdıktan almayı düşünüyorum. Hâlâ alınır mı?

1 hafta önce sıfır iphone 8 plus aldım. Alışamadım telefona. Büyüklüğü, tek elle kullanılmaması zor gibi geldi. Ayrıca ekran gövde oranı iyi değil. Telefonumu satıp xr aldım. İyiki de almışım. 8 Plus'tan çok daha iyi ve güncel bir cihaz. Hala almadıysan kesinlikle xr öneririm.

Alınır hatta (bence) tasarımı+performansı iyi olan nadir telefonlardan birisidir.
Peki s10e ve bunun arasında kalan hangisini tercih etmeli?
1 hafta önce sıfır iphone 8 plus aldım. Alışamadım telefona. Büyüklüğü, tek elle kullanılmaması zor gibi geldi. Ayrıca ekran gövde oranı iyi değil. Telefonumu satıp xr aldım. İyiki de almışım. 8 Plus'tan çok daha iyi ve güncel bir cihaz. Hala almadıysan kesinlikle xr öneririm.
xr kaça aldınız hocam?

Peki s10e ve bunun arasında kalan hangisini tercih etmeli?

xr kaça aldınız hocam?
S10e daha iyi olacaktır. Hem daha güncel bir cihaz, 8/8 Plus'tan ziyade X/XS'lerin rakibi bir cihaz. S10e'nin tek eksiği bataryası. O da zaten iPhone 8 Plus ile aynı olduğunu düşünürsek S10e'nin şarjı daha fazla gider. 8 Plus iyi bir cihaz ama artık neredeyse 3 yıllık bir cihaz. 2017'de çıktı piyasaya. Onca teknoloji, yenilik geldi. Çerçevesiz ekrandan bile mahrum bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı