iPhone 8 Plus için powerbank önerisi

Kbaish

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle iyi akşamlar. Bana powerbank lazım ama iPhone 8 Plus için hangisinin daha iyi olacağını bilmiyorum (10 bin, 20 bin, 15-20W gibi.) Hangisi olursa daha iyi performans verir? Önceden Baseus powerbank kullanıyordum, ondan gayet memnunum. Ondan örnekler verebilirsiniz. Hepinize iyi geceler.

Arkadaşlar, öncelikle iyi akşamlar. Bana powerbank lazım ama iPhone 8 Plus için hangisinin daha iyi olacağını bilmiyorum (10 bin, 20 bin, 15-20W gibi.) Hangisi olursa daha iyi performans verir? Önceden Baseus powerbank kullanıyordum, ondan gayet memnunum. Ondan örnekler verebilirsiniz. Hepinize iyi geceler.

10.000 mAh Xiaomi powerbank (2010 Kasım da aldım, bu eylül ayında bozuldu.) Diğerleri gibi değil cidden 10.000 mAh. Eski cihazım 8 Plus'u geçen ay değiştirdim ve 8 Plus'u en az 2 kere Full dolduruyordu. 2.5 kere yani %250 diyebilirim :) (not: Seninkini 2 kere fulleyebilir benim 8'in pili ölüydü sürekli şarjdaydı diyebilirim)

10.000 mAh Xiaomi powerbank (2010 Kasım da aldım, bu eylül ayında bozuldu.) Diğerleri gibi değil cidden 10.000 mAh. Eski cihazım 8 Plus'u geçen ay değiştirdim ve 8 Plus'u en az 2 kere Full dolduruyordu. 2.5 kere yani %250 diyebilirim :) (not: Seninkini 2 kere fulleyebilir benim 8'in pili ölüydü sürekli şarjdaydı diyebilirim)

Hocam %80 pil ömrü olması gerek, ama Xiaomi'ye bayağı güvenim arttı şu an çok teşekkür ederim.

Kablosuz şarj desteği de bulunuyor.

Yanlış anlaşılmasın sadece fikrimi söyleyeceğim, MagSafe olmadığı sürece bana göre kablosuz çok işe yaramaz. Sadece Allah korusun deprem gibi durumlarda kablo aramana gerek kalmaz veya masada otururken vs. işine yarar.

Hocam %80 pil ömrü olması gerek, ama Xiaomi'ye bayağı güvenim arttı şu an çok teşekkür ederim.
Bozulunca ZAM dan ötürü bimden 99 tl ye 10K diye denilen bana göre 6000MAh powersmart gibi bi marka aldım :D iş görüyor. bu tahminim 1 seneye bozulur tekrar o söylediğimden alacağım. Söylediğim tamamen metal olandan yolda plajda ısımı dersin kışın kar soğuğumu herşeye katlandı metali gerçekten korunaklıdır

Yanlış anlaşılmasın sadece fikrimi söyleyeceğim, MagSafe olmadığı sürece bana göre kablosuz çok işe yaramaz. Sadece Allah korusun deprem gibi durumlarda kablo aramana gerek kalmaz veya masada otururken vs. işine yarar.
di mi hocam o da doğru,ama ben powerbankimden telefon şarj kablomu çıkarmıyordum hiç

Bozulunca zamdan ötürü BİM'den 99 TL'ye 10k diye denilen bana göre 6000MAH powersmart gibi bir marka aldım :D iş görüyor. Bu tahminim 1 seneye bozulur tekrar o söylediğimden alacağım. Söylediğim tamamen metal olandan yolda plajda ısımı dersin kışın kar soğuğumu her şeye katlandı metali gerçekten korunaklıdır.

Doğru hocam dediğim gibi ben Baseus kullanıyordum 150 liraya almıştım 6 ay önce hala kullanıyorum, ben yakınıma tavsiye istiyorum :)

Geri
Yukarı