iPhone 8 Plus mı iPhone XR mı?

YouTube'da falan 1080P videolar izleniyor ve video kayıt ederken de yanlış hatırlamıyorsam 4K'da kayıt yapılabiliyordu.
Ben biliyorum zaten :D Arka kamera ile 4K60FPS kayıt yapabiliyor, ön kamera ile 1080p60FPS kayıt yapabiliyor ayrıca Youtube gibi platformlarda 1080p60FPS video da izleyebiliyorsunuz. Ben alıntıladığım kişiye acaba hangi kafayı yaşıyor diye sormuştum.
Video kayıt 4K, fakat ekran çözünürlüğü FHD+ (1080P) değil, lakin gözlerimiz o ayrımı fark edemeyecek gibi yapmış Apple. iPhone XR'in işlemci, yüz tanıma özelliği, guncellilik(X ailesi) bakımından iyi fakat iPhone 8 Plus hem kamera(2kamera vs.) hem ekran (çözünürlük, ve LCD değil (daha iyi)) bakımından daha iyi. Ben olsaydım hiçbiri fakat ille iPhone diyorsan 8 + derdim.
Teşekkür ederim.

Video kayıt 4K, fakat ekran çözünürlüğü FHD+ (1080P) değil, lakin gözlerimiz o ayrımı fark edemeyecek gibi yapmış Apple. iPhone XR'in işlemci, yüz tanıma özelliği, guncellilik(X ailesi) bakımından iyi fakat iPhone 8 Plus hem kamera(2kamera vs.) hem ekran (çözünürlük, ve LCD değil (daha iyi)) bakımından daha iyi. Ben olsaydım hiçbiri fakat ille iPhone diyorsan 8 + derdim.
iPhone 8 Plus LCD ekrana sahip. Sadece ekran çözünürlüğü ve kamera olarak daha iyi. Geri kalan tüm özelliklerde XR önde. XR öneririm ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı