iPhone 8 Plus neden 21 bin TL gözüküyor?

ÖzgünTR

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Bu sadece bende mi var? Akakçe'de gezerken iPhone 8 fiyatları nasıl acaba diye bakayım dedim en ucuz kısmında 21 bin TL'ye bunu buldum. Sizde de böyle gözüküyor mu? Diğerleri 5 bin TL civarında geziyor çünkü. Alanlar da iyi fiyat yazmış.

Merhaba. Bu sadece bende mi var? Akakçe'de gezerken iPhone 8 fiyatları nasıl acaba diye bakayım dedim en ucuz kısmında 21 bin TL'ye bunu buldum. Sizde de böyle gözüküyor mu? Diğerleri 5 bin TL civarında geziyor çünkü. Alanlar da iyi fiyat yazmış.
Şu anda böyle bir telefon satılmadığı için elinde sıfır bulunanlar koyuyor yüksek fiyattan, hiç kimse de almıyor. Yorumlardakiler ucuza alanlardır. 4-5K₺ arasındaydı 2018de fiyatı.

Muhtemelen düşük fiyat idi sonra satıcı elinde kalmadığından veyahut başka benzer bir sebepten fiyatı uçuk koydu. Bir ürün satıldı diye genelde ilanların fiyatlarını artırırlar ya o misal.

Şu an baktım evet 21K görünmekte. İyi yazanlaraysa bir kontrol öneriyorum. 8 Plus 128'i ben 6K'ya almıştım üzgünüm...

Alanlar 2017, 2018 de yorumu yazmış elinde kaldığı için o fiyattadır.

Şaka gibi fiyat.😃😃😃

Yeni konular

Geri
Yukarı