iPhone 8 Plus şebeke az çekiyor

EdinDzeko1907

Hectopat
Daha fazla  
1 haftadır telefonumda bu sorun var en son evdeki başka bir telefonla hatları değiştirdim. Sorun hatta değilmiş çünkü iPhone 8 Plus'a taktığım hat her zaman az çekiyor. İnternet hızı epey düşük. Başka telefonda, aynı hatta internet hızı 25 Mbps ama IPhone'da 8 Mbps hız alıyorum. Telefonu ilk açtığımda bazı zamanlar servis yok yazıyor. Ve hata çıksa da çıkmasa da bağlanması 1 dk sürüyor normalde 5 10 saniyede oluyordu. Sorun neden kaynaklı? Nasıl çözülür? Güncel iOS kullanmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 haftadır telefonumda bu sorun var en son evdeki başka bir telefonla hatları değiştirdim. Sorun hatta değilmiş çünkü iPhone 8 Plus'a taktığım hat her zaman az çekiyor. İnternet hızı epey düşük. Başka telefonda, aynı hatta internet hızı 25 Mbps ama IPhone'da 8 Mbps hız alıyorum. Telefonu ilk açtığımda bazı zamanlar servis yok yazıyor. Ve hata çıksa da çıkmasa da bağlanması 1 dk sürüyor normalde 5 10 saniyede oluyordu. Sorun neden kaynaklı? Nasıl çözülür? Güncel iOS kullanmaktayım.

Servise göndermeni tavsiye ederim.

Servise göndermeni tavsiye ederim.

Eski telefonumda(iPhone 7) başka bir problemden servise yolladım hiçbir şey yok dediler boş yere 2 hafta telefonsuz kaldım. Apple desteği aradım telefonu sıfırla dediler. Bıktım sıfırlamaktan her soruna sıfırla diyorlar zaten.Sorun devam ederse satarım.

Eski telefonumda(iPhone 7) başka bir problemden servise yolladım hiçbir şey yok dediler boş yere 2 hafta telefonsuz kaldım. Apple desteği aradım telefonu sıfırla dediler. Bıktım sıfırlamaktan her soruna sıfırla diyorlar zaten. Sorun devam ederse satarım.

Teknoloji biraz da şans işi. Sana sorunlu bir cihaz denk gelmiş. Seni mutlu etmiyorsa elden çıkarıp başka cihaz al.

Geri
Yukarı