iPhone 8 Plus vs Galaxy S10+

Bütçe
7000
S10 artık güncelleme almayacak ve XR ın ekranı 8 Plus'la aynı.
XR'ın fiyatı da pahalı tek konu ekran değil. Güncelleme konusu ise pek umrumda olmaz fakat illa güncelleme istersem custom rom gibi şeyler denenebilir.
Önceden iPhone kullanmadıysanız Samsung almak daha doğru olur. İlerde yeterli bütçeyi edinince yeni iPhone düşünebilirsiniz ama alışkanlığınız yokken iPhone olsun diye eski telefon almaya gerek yok.
Yani biraz da Samsung ekosistemine dahilim, Buds 2 kulaklığım var ve Tab S8 alacağım. O yüzden de ekosisteme bağlı kalayım diyorum. İleride belki iPhone alırım.

XR'ın fiyatı da pahalı tek konu ekran değil. Güncelleme konusu ise pek umurumda olmaz fakat illa güncelleme istersem Custom ROM gibi şeyler denenebilir.

Yani biraz da Samsung ekosistemine dahilim, Buds 2 kulaklığım var ve Tab S8 alacağım. O yüzden de ekosisteme bağlı kalayım diyorum. İleride belki iPhone alırım.

S10+ alcağınıza S21 FE SD alın. 8.000 TL telefon alıpda Custom ROM'la uğraşmak hiç mantıklı gelmiyor.

7000 lira bütçe ile bu iki telefon arasında kaldım. Apple ekosistemine bayağı bir uzağım fakat merak da etmiyorum değil. Sizce hangi telefon? 7000 lira civarına önereceğiniz diğer telefonlara da bakacağım şimdiden teşekkürler.

Bu arada batarya konusu benim için önemli ve cihazları yenilenmiş olarak alacağım.

Samsung S20 FE al, çok iyi S10 + çok eski ve S20 FE'den çok daha kötü.

7000 lira bütçe ile bu iki telefon arasında kaldım. Apple ekosistemine bayağı bir uzağım fakat merak da etmiyorum değil. Sizce hangi telefon? 7000 lira civarına önereceğiniz diğer telefonlara da bakacağım şimdiden teşekkürler.

Bu arada batarya konusu benim için önemli ve cihazları yenilenmiş olarak alacağım.

O kadar paraya 2. el almak akıl işi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı