iPhone 8 Plus vs Samsung Galaxy M52

aegeanfisk

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 2 telefon da var şu an. Birini satıp diğerini kullanacağım. Sizce hangisini kullanmak benim için karlı olur? Siz olsanız ne yapardınız? Durum şu birine geçiyorum diğerini özlüyorum. 😄 İkisinin de kendine göre artıları ve eksileri var.

8 Plus 64 GB hafızalı. Pilini Deji 3500 mAh pil ile değiştirttim şarjı bayağı uzun gidiyor. Artıları ise; daha dayanıklı, daha iyi kamera, daha iyi ses, daha premium hissiyat, ekranın renkleri bence daha doğal, daha güvenlik(uygulamalar seni takip etsin mi diye soruyor).
M52 128 GB hafızalı. Şarjı bunun da oldukça uzun gidiyor. Artıları ise; daha güncel tasarım, daha büyük ekran, 120 Hz (çok fark ediyor), AMOLED ekran (Bunun ekranı biraz sarımtrak o yüzden benim için 8 Plus önde.) Ve 128 GB hafıza.

Ortak noktaları ise; İşlemcileri kafa kafaya gibi, şarj konusunda eşitler, 2 cihazında sürüm güncellemeleri bitti ama güvenlik güncellemesi alacak (Bence 8 Plus daha uzun alır.)

İkisini de satıp yeni alamam. Sadece birini satacağım ve ötekisini kullanacağım.

Son düzenleme:
M52 A34'ten iyi değil mi? Snap 778G var M52'de. Daha iyi tasarım var. A34'te OIS var artı olarak oda bana yaramaz. Şahsem A34 yerine M52 tercih ederim.

1-2 özellik hariç aynı sayılır. Ben güncellemeye önem veren biriyim. Eğer sizde güncellemeye önem veriyorsanız A34 alın derim. Ha benim için bir önemi yok diyorsanız M52'den devam edip 8 Plus satmanızı öneririm. 8 Plus 2-3 yıla pek işlev görmez bence.

1-2 özellik hariç aynı sayılır. Ben güncellemeye önem veren biriyim. Eğer sizde güncellemeye önem veriyorsanız A34 alın derim. Ha benim için bir önemi yok diyorsanız M52'den devam edip 8 Plus satmanızı öneririm. 8 Plus 2-3 yıla pek işlev görmez bence.
Valla benim için tasarım ve işlemci gücü daha önemli olduğu için M52'den devam edeceğim o zaman ama işte M52'yi kullanırken aklım 8 Plus'a da gidiyor. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı