iPhone 8 Plus vs Huawei P30 Lite vs Xiaomi Mi 9T

Teedy

Decapat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkdaşlar. geçen gene konu açmıştım yeni telefon alacağım diye. arkadaşlar iPhone 8 Plus düşünyordum ama sonra bir arkadaşın tavsiyesine uydum ve iPhone 8 Plus yerine Xiaomi Mi 9T düşündüm. sizce doğru mu düşünmüşüm?

Aklımda = iPhone 8 Plus - Huawei P30 Lite - Xiaomi Mi 9T

Xiaomi almayı planladım. sizce doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba arkdaşlar. geçen gene konu açmıştım yeni telefon alacağım diye. arkadaşlar iPhone 8 Plus düşünyordum ama sonra bir arkadaşın tavsiyesine uydum ve iPhone 8 Plus yerine Xiaomi Mi 9T düşündüm. sizce doğru mu düşünmüşüm?

Aklımda = iPhone 8 Plus - Huawei P30 Lite - Xiaomi Mi 9T

Xiaomi almayı planladım. sizce doğru mu?
3 senedir Xiaomi mi 5 kullanan birisi olarak ilk başlarda çok güzel evet özellikle xiaomi güncelleme desteğini sunduğu sürece herhangi bir sıkıntı yok . Arayüz olarak bence çok kullanıcı dostu değil özellikle yüklü gelen kendi uygulamaları falan . Ne zaman güncellemeler kesildi o zaman telefonda anormal bir şekilde yavaşlamalar , kasmalar meydana gelmeye başladı ama hala işimi rahat bir şekilde görüyor. Bence bu telefon işinde hangi firma yazılım desteğini uzun veriyorsa onu tercih etmek daha mantıklı bu konuda da Apple lider konumda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı