iPhone SE 2020 vs Huawei P30

Merhabalar,

Başlıkta yazmış olduğum fiyat maksimum fiyattır. 5000₺ en fazla. Bu iki model dışındaki önerilere de açığım. Teşekkürler, iyi günler.

iPhone SE2020 al A13 işlemci var kamerası falan çok iyi. iPhone 11LE aynı işlemciye sahip.

Çünkü IOS stabilitesi. Çünkü en az 5 yıl güncelleme desteği. Çünkü servis güvenilirliği. Çünkü Apple kalitesi.
Tamam İOS stabil çalışıyor orası doğru, 5 yıl güncelleme aldı diyelim, diğer telefonlar almayınca bir yeriniz eksik mi kalıyor? Servise de bir şey demiyorum hiç yolum düşmedi, Apple kaliteli ama gereksiz pahalı, arkadaki elma için fazladan para verecekseniz buyurun yol açık😂

Boş yere fazladan para vereceksiniz yaa, millet tutturmuş bi iPhone kaliteli diye herkes kapılmış gidiyor😂 valla bugün hiç güleceğim yoktu iyi güldürdünüz, Allah’ta sizi güldürsün🤣😂🤣😂
Yok yok sıkıntı değil. Ölçüyorum cevapları.

Evet aynı.
Ne yaptınız? Ne almaya karar verdiniz?

Son düzenleme:
iPhone modellerine laf edenlerin gram bilgisi yok. Yurt dışında SE 2 modeli 400$'a satılırken Türkiye'de vergilerin ağırlığıyla fiyatların ezici boyutlara gelmesinden Apple'i sorumlu tutuyorlar. Ne demişler, koyuna altın semer vur, koyun yine koyun.

Hocam hangi platforma yatkınsanız alışıksanız veya gönlünüzden geçen ne ise onu alın. Apple isteseniz Android tayfası Apple'a yüklenir Android isteseniz Apple tayfa Android'e yüklenir. Dört dörtlük cihaz maalesef yok illaki birine diğerinde olmayan özellik ön planda oluyor veya birinin eksiği diğerinin en büyük artısı olabiliyor. Xiaomi de kullandım Samsung da kullandım iPhone SE , iPhone 6S+ , iPhone 7 kullandım şuan iPhone X kullanıyorum inanın ki hiçbiri kuş kondurmuyor veya bizi üst seviyelere taşımıyor. Yaptığımız işler belirli sonuçta. Apple cihazların statü seviyesi olması bazı kullanıcılarının Apple ile şov yapması kullanmayanlar için bir antipati oluşturuyor ki bu durum Apple kullanıcısı olarak beni de rahatsız ediyor. Sonuçta cep telefonu alt tarafı. Sorunuza cevap olarak iki cihazın da üzmeyeceği kanaatindeyim. Hangisi gönlünüzde varsa hangisine yatkınsanız onu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı