iPhone 8 Plus vs iPhone X

@lWhyMachineS XR, X'den boyut olarak daha büyük. İşlemcisi ve batarya performansı daha iyi. iPhone XR daha uzun süre güncelleme desteği alacak. X'in ekranı OLED ama kronik sorunlu bir cihaz Apple da en son alınacak bir model bana göre.
Kesinlikle iki modeli bırak Xr mı al diyorsunuz bana? Antutu puanı da x e göre daha yüksek. Sabırsan kesinlikle onu alacağım..

Elime çok büyük bir fırsat geçti, arkadaşlae ikisinin de 2. elini alacaktım. iPhone 8 Plus alacaktım düşündüm ki iPhone X ile arasında pek fark olmadığını gördüm. iPhone X mi alayım yoksa 8 Plus mu? Nedenini, sebebini belirtirseniz sevinirim.

iPhone X almanı öneririm. Şu aralar piyasada biçilmiş süresi biten çoğu iPhone ürünü yavaş yavaş güncelleme vesaire almamaya başladı. Birkaç yıl içinde iPhone 8 Plus da aynı şekilde bir süreden sonra güncelleme almamaya falan başlayacak yani. iPhone X hocam.

iPhone X almanı öneririm. Şu aralar piyasada biçilmiş süresi biten çoğu iPhone ürünü yavaş yavaş güncelleme vesaire almamaya başladı. Birkaç yıl içinde iPhone 8 Plus da aynı şekilde bir süreden sonra güncelleme almamaya falan başlayacak yani. iPhone X hocam.
8-8 Plus-X aynı yıl çıktılar, güncellemeleri de büyük ihtimalle aynı yıl kesilecek. Forumun bitmeyen tartışmalarından.

8-8 Plus-X aynı yıl çıktılar, güncellemeleri de büyük ihtimalle aynı yıl kesilecek. Forumun bitmeyen tartışmalarından.
İphone xr almamı önerdi bir kullanıcı bunun hakkında ne yorumunuz, düşünceniz vardır acaba?

İphone xr almamı önerdi bir kullanıcı bunun hakkında ne yorumunuz, düşünceniz vardır acaba?

XR'ın tek dezavantajı ekranı. Ekran hariç her konuda X'ten daha iyi bir öneri yapmış. Kronik sorunu da olmayan bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı