iPhone 8 şarj oluyor fakat dolmuyor

Aritta

Kilopat
Merhabalar. Sorunum telefonumu şarja taktığım zaman şarj oluyor işareti çıkıyor ama şarj olmuyor (kısa süre sonra şarj oluyor işareti de kalkıyor). Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Orijinal şarj aleti ve adaptör ile mi şarj ediyorsunuz? Adaptörünüzde, kablonuzda ya da telefonunuzun şarj girişinde bilinen bir problem veya temassızlık bulunuyor mu?

@Oğuzhan Necip Şahin evet orijinal şarj aleti ve adaptörüyle şarj ediyorum ve şimdi fark ettim telefonu tamamen kapattığım zaman ve şarja taktığım zaman telefon şarj oluyor. Yani telefon açıkken şarj olmuyor bunun çözümünü biliyor musunuz?

@Oğuzhan Necip Şahin evet orijinal şarj aleti ve adaptörüyle şarj ediyorum ve şimdi fark ettim telefonu tamamen kapattığım zaman ve şarja taktığım zaman telefon şarj oluyor. Yani telefon açıkken şarj olmuyor bunun çözümünü biliyor musunuz?
Telefon kapalı olduğu zaman şarj olmasında ve adaptörde herhangi bir problem yoksa, bu yazılımdan kaynaklanan bir durum olabilir. Telefonun yazılımını güncellemeyi, eğer yazılım güncellemesi yoksa format atmanızı ve tekrar denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı