iPhone 8 son görünümü

Ben de dahil olmak üzere çoğu kişinin merakla beklediği yeni iPhone 8`in son renderlenmiş tasarımı paylaşılmış:
Çok beğendim bu tasarımı.
IMG_0129.PNG
IMG_0130.PNG
IMG_0131.PNG
IMG_0132.PNG
IMG_0133.PNG

Ekranın üst kısmı sıkıntılı gibi. Bu şekilde üretileceğini sanmam.
Arka kameralar bu şekilde olursa zaten çok leş bir tasarım olur.

Çoğu yerde bu tasarım mevcut. İphone 7 den itibaren beni büyük hayal kırıklığına uğrattı apple. Samsung Galaxy S8 in ekran gövde oranı çok iyi. İphone 8 inde ekranının bu şekilde olması benim büyük ilgimi çekti açıkçası fakat arka tarafının tasarımını şahsen estetik bulmadım. Ayrıca her ne olursa olsun apple ın arka yüzü bu kadar çirkin bir görünümde yapacağını düşünmüyorum. İphone 7 deki gibi yatay çift kamera stilini koruyacaktır.

Bu kesin tasarım değil. Önceden duyurulan, sızdırılan bilgiler ışığında çizilmiş bir tasarım. Kesin tasarım değil yani. Umarım arka yüzün tasarımı bu şekilde olmaz ön yüzün tasarımı harika.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kameranın böyle olacağı kesin gibi birşey. Özellikle AR için bu şekilde olacağı söyleniyor. AR ve 3D çekimler için.
Parmak izi okuyucusu da ekran ile bütünleşik olacak. Note 8 de de ekran ile bütünleşik olacak. Görünüş isteyenler için, zaten bu Pro versiyonu. Bunun yanında normal ve Plus versiyonları da çıkacak. Plus versiyonu büyük ihtimal 7 Plus'a benzer olur. Onu seçebilirler. Ancak ben olsam Pro alırdım. Hoş durmasa da kamerası kesinlikle tercih sebebi :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı