iPhone 8 vs Android bir telefon

Evet şu an iPhone SE 2020 ve Samsung Galaxy Note 10 Lite arasında kaldım.

Ekran, batarya, kalem için Samsung çok cazip ama yazılım...

iPhone 8 desteği çok uzun sürecek gibi durmuyor. Annemde var kasmaya başladı yavaştan. Pil ömrü çok yok hemen bitiyor. Bu yüzden normal bir Android telefon seni çok daha uzun süre götürür.

Hocam 4.900 TL gibi.

Hocam iki cihaz arasından batarya ve ekranı sıkıntı etmezseniz SE 2020, yonga seti, yazılımı ve kamerası ile çok güzel bir tercih olur.

5200-5300 gibi bir fiyata S20 FE SD var.
SD 865 (A13 bionic daha iyi ),süper AMOLED 120 Hz ekran (burada SE 2020'ye fark atıyor),4500 mAh batarya (işlemci verimli, ekranı AMOLED yani uzun bir ekran süresi alırsınız burada da SE 2020'ye fark atıyor) ve Android 13 ya da 14 alacakmış tam bir bilgim yok benim de.

Desteği kesildikten sonra Custom ROM atabilirsiniz.

Kamera olarak bir SE 2020 olmasa da çok iyi diye biliyorum.

Yani 5200'e çıkarırsanız S20 FE SD öneririm.

Exynos 990 kullanılmış versiyonunu almayın sakın!

SD 865 daha verimli, performanslı ve çok daha az ısınıyor.
Exynos kötüdür kavramı diye bir şey oluştu (çok saçma bir şey) bu 990 modeli yüzünden.

Sanırım bu Qualcomm Snapdragon 865 kullanıyor;

Son düzenleme:
Hocam bir tanıdığımız iPhone 7'den S20'ye geçti pişman S20'yi elinden çıkarmaya çalışıyor. iOS cihazdan devam edin.

Ya nedir bu sürekli örnek vermeler.
Teknik açıdan konuşalım bitsin o onu kullandı memnun değil şu şunu kullandı hiç beğenmedi ne alaka.

Yakınınız kötü bir tercih yapmış.
S20 işlemci olarak S20 FE SD'ye göre çok daha kötü.
Exynos 990 modeli sorunlu bir model yani fazla ısınıyor, performansı kötü verimsiz gibi şeyler Android'in bir suçu yok yani.

Ya nedir bu sürekli örnek vermeler.
Teknik açıdan konuşalım bitsin o onu kullandı memnun değil şu şunu kullandı hiç beğenmedi ne alaka.

Yakınınız kötü bir tercih yapmış.
S20 işlemci olarak S20 FE SD'ye göre çok daha kötü.
Exynos 990 modeli sorunlu bir model yani fazla ısınıyor, performansı kötü verimsiz gibi şeyler Android'in bir suçu yok yani.

Hocam Exynos 9810 nasıl?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı