iPhone 8 vs S10+

Parası olan, fazla oyun oynamayan kişiler için on numara. kısa bir dönem 11 kullandım gayet memnundum dükkanım için satmam gerekti. yoksa devam ederdim onunla.
Zaten hocam alınmaz demem diyemem, ama kalkıp da paran yoksa eski Apple almanın manası yok, şuan mesela bana sorarsanız en az iPhone 12 alınır ya da s22 başka da mantıklı cihaz yok uzun götürecek FP olan.

Uzun götürecek diyorum hocam X'de alınır o ayrı mesele ancak bütçe konuşursa alınır, ben XR da çok seviyorum hele ki o renkleri çok fena güzel, s21, s22 alamazsam bu önümüzdeki aylarda XR'da alabilirim mesela.
Valla 5000 küsur para geçti elime, dükkana ayrı kendime ayrı telefon almam gerekti. Dükkan için 2.el yurtiçi mi9t pro buldum tertemiz hemen aldım kamerası fenasal. kendimede 2850'ye tertemiz bir P40 Lite aldım. 5000 Liraya iPhone tarafında anca YD X falan alırsın.

S10 serisi kullanmış (S10e) biri olarak söyleyebilirim ki cihazlar 5 yıl 6 yıl da geçse size Premium hissi yaşatabilecek cihazlar.

Malzeme kalitesinden tutun ekrana, sisteme kadar.

Exynos işlemciyle satılmış olmasına rağmen bu S10 Plus için bence çok büyük bir eksiklik ya da kayıp değil. S10 Plus işlemcisi hala daha üzmeyen, aşırı abartıldığı kadar ısınmayan bir işlemci.
Kuzenimde (halamın küçük kızı) var, 3 belki de 4 yıldır sıkıntısız kullanıyor.

Not: Arkadaşlar Exynos 9820'yi S10e ile deneyimledim. Serinin en giriş cihazıyla.
Ona rağmen Call of Duty gibi oyunları oynarken aşırı ısınma ile karşılaşmadım, sürekli yüksek ve yüksek üstü ayarlarda olmama rağmen.

Deneyimlemiş biri olarak konuştum, lütfen yorumu dikkate alıp Exynos'u gömün gömecekseniz.

iPhone 8'e gelecek olursam alınabilirliği var ama S10 Plus varken de pek tercih edilecek bir cihaz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı