iPhone Alamamak

Kusura bakmayın. iPhone'den soğuduğum için 6s'i araştırmadım hiç o yüzden hafıza durumları nedir bilmiyorum. Uyarınız için teşekkürler hemen düzeltiyorum.

Paranın tamamını elimde tutunca 'vay be çok paraymış' dedim. Şu an iPhone 6s Plus hayalim askıda. Düşünceler başladı yine. 2.el 5S mi alsam diye

2.el 5s 1000 TL felan. İOS istiyorsanız tavsiye ederim.

Fiyatı bana gore cok pahali. En azindan Turkiye'den alinmasi bana gore mantikli degil.

O kadar para vereceğinize LG G4 alabilirsiniz. Ben de telefon almadan önce hep iPhone isterdim. Ama pahalı işte. Amerika'daki kampanyalar Türkiye'de de olsaydı keşke (Sprint ve Verizon hatlarıyla 2 senelik kontrat imzalarsanız 0 dolara iPhone 5S alabiliyorsunuz. Ayrıca diğer iPhone'ları da bu şekilde uygun fiyata alabiliyorsunuz.).

Söylediğin saçmalık aradaki fiyat farkına değecek hiç bir şey yok adam 1 telefonu 15 sene kullanacak değil.

Madem saçmalık, neden aynısı iPhone 4 ve 4S arasında da oldu?
iPhone 6 en azından 2-3 yıl daha güncelleme alacak. Güncelleme desteği bittiğinde ise normal kullanılmaya devam edilecek telefonda donanımsal bir sorun olmazsa. Arada 500 lira fark var. Güncellemelere bu kadar da takılmayın.

Yav tamam ben demiyorum ki iOS 10'u almayacak. Mesajımı okumamışsınız bile. iP6 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…