iPhone ana ekran düzeni nasıl yapılır?

iOS92.6Beta

Hectopat
Arkadaşlar bir video izliyordum ve ilginç bir iPhone ana ekran tasarımıyla karşılaştım. Bu şekilde nasıl yapılıyor? Çok şık geldi gözüme.
Ekran görüntüsü 2022-05-23 201837.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam ikonları değiştirmeyi öğrendik. Peki o ikonları ana ekrana nasıl bu şekilde yerleştirebilmiş üstünde bir şey olmadan?

Yazı olmamasından mı bahsediyorsun? O shortcuts ile yapılıyor.
Hayır yazı olmamasından bahsetmiyorum.

Normalde iPhone'da ikonları üstünde boşluk olmadan yerleştiremiyorsun. Otomatik olarak üstten başlıyor uygulamaları hizalamaya. Bu ikonlar ekranın ortasında duruyor. Nasıl duruyorlar? Üstlerinde herhangi bir uygulama mevcut değil. Neden yukarı hizalamamış. Üst taraf nasıl boş kalmış?

Anlatabildim mi?
Widgy veya onun gibi kendi widget'larını yapabildiğin uygulamalar ile yapılıyor.
Bakayım...
Jailbreak. JB mantıksız oldu son sürüm iOS yüklüdür o cihazda.
Son sürüm iOS bende de yüklü ancak uygulamaları ekranın ortasında o şekilde bırakamıyorum.

Hayır yazı olmamasından bahsetmiyorum.

Normalde iPhone'da ikonları üstünde boşluk olmadan yerleştiremiyorsun. Otomatik olarak üstten başlıyor uygulamaları hizalamaya. Bu ikonlar ekranın ortasında duruyor. Nasıl duruyorlar? Üstlerinde herhangi bir uygulama mevcut değil. Neden yukarı hizalamamış. Üst taraf nasıl boş kalmış?

Anlatabildim mi?

Bakayım...

Bu stok fotoğraf hocam, gerçeği temsil etmiyor. Ha bunuda shortcuts ile yaparsın ama sayfayı her kaydırdığında ekran bozulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı