iPhone Apple logosunda kaldı

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
JB'li iPhone Apple logosunda kaldı ve "rec" moda almak için orta tuşa basmam gerekiyor ama tuş bozuk. Nasıl açabilirim? Şarj biterse düzelir mi?

JB yaparken mi oldu bir de? Onu da bilmek lazım.
Evet hocam, cihaz kapanmıştı "jb" atayım dedim, Apple logosunda kaldı, orta tuş da bozuk.
iTunes'a bağlayıp kurtarma yapabilirsiniz. Oradan yapılıyordu diye hatırlıyorum. Tuşun bozuk olması kötü olmuş.
Hocam cihaz Apple logosunda kaldı ve algılamıyor iTunes.

Evet hocam, cihaz kapanmıştı "jb" atayım dedim, Apple logosunda kaldı, orta tuş da bozuk.

Boot loop olmuş. iTunes üzerinden kurtarmaya çalışın. Aklınızda bulunsun, veri kaybolmuyor deniyor ama babam yaptığında tamamen sıfırlandı telefon. Bunu göz önünde bulundurun.
Hocam cihaz Apple logosunda kaldı ve algılamıyor iTunes.

Kabloyu doğru bir şekilde bağladınız mı? Kablo bozuk muydu? Başka bir kabloyla deneyin. Algılaması lazım.

Boot loop olmuş. iTunes üzerinden kurtarmaya çalışın. Aklınızda bulunsun, veri kaybolmuyor deniyor ama babam yaptığında tamamen sıfırlandı telefon. Bunu göz önünde bulundurun.

Kabloyu doğru bir şekilde bağladınız mı? Kablo bozuk muydu? Başka bir kabloyla deneyin. Algılaması lazım.
Hocam iTunes algılamıyor, kablo çalışıyor.

Ben bu video yardımı ile yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iTunes, USB'yi algılamıyormuş. O çözülmeden bunu yapamaz. Başka bir USB portuna dener misiniz? iTunes'un güncel olduğundan emin olun.

Geri
Yukarı