iPhone aranıyor hatası nasıl çözülür?

Siminizle ilgili değilse geçmiş olsun zaten tamire götürseniz çoğu tamirci yapmaz tekrar bozulacağı ve başını derde sokmamak için, bir an önce yedekleme yapın. Ben yedekleme yapmamıştım ve dava açacağım dolandırıcınında elimdeki tüm kanıtları gitti...

Kime neden dava açıyorsunuz ki? Edit; yedeleme yapmadınız sizi biri dolandırmıştı onun kanıtları yedekleme yapmadığınız için uçtu. Tamirci yüzünden mi uçtu?

Kime neden dava açıyorsunuz ki? Edit; yedeleme yapmadınız sizi biri dolandırmıştı onun kanıtları yedekleme yapmadığınız için uçtu. Tamirci yüzünden mi uçtu?
Başka bir olay hakkındaki tüm kanıtlar benim elimdeydi , telefon bozulunca onlarda gitti. Aranıyoru yaptırdıktan sonra telefona güncelleme geldi , hata verdi. Telefon hiç açılmamaya başladı. Sonra telefonu tekrar götürdüğümde yapılacak durumda olmadığı söylendi.

Başka bir olay hakkındaki tüm kanıtlar benim elimdeydi, telefon bozulunca onlarda gitti. Aranıyor yaptırdıktan sonra telefona güncelleme geldi, hata verdi. Telefon hiç açılmamaya başladı. Sonra telefonu tekrar götürdüğümde yapılacak durumda olmadığı söylendi.

Gecen sene olmustu ilk verdiğim tamirci beceremedi 2. tamirci yapmıstı. 2-3 kere düsürdüm gecen ondan oldu buyuk ihtimal.

iPhone 6 ya da 7'dir telefon büyük ihtimalle düşmeden kaynaklı olur baseband arızası oluşur güncelleme uzun süre yapılmazsa şebeke gidebiliyor son çare olarak saat tarih ayarlarınız doğru mu kontrol edin tecrübeyle sabit.

iPhone 6 ya da 7'dir telefon büyük ihtimalle düşmeden kaynaklı olur baseband arızası oluşur güncelleme uzun süre yapılmazsa şebeke gidebiliyor son çare olarak saat tarih ayarlarınız doğru mu kontrol edin tecrübeyle sabit.

Tarih, saat ayarlarım doğru. Uzun süre güncelleme yapmamıstım telefonu kendi otomatik güncellemiş 12.5.1 sürümünde.

Tarih, saat ayarlarım doğru. Uzun süre güncelleme yapmamıstım telefonu kendi otomatik güncellemiş 12.5.1 sürümünde.

Düzelmediyse baseband değişecek geçmiş olsun. Yaptıracak olursanız sağlam bir kılıfla kullanmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı