iPhone Cihazda Virüs Nasıl Temizlenir?

TheUnforgiven

Centipat
Bir arkadaşım adına açıyorum konuyu, kendisinin bir cihazına erişimi olmadığı için. Kendisi uygulamalara giremiyor, uygulama silemiyor, yükleyemiyor. Geçenlerde fatura aşımı oluyor durup dururken. Ekran üstü bildirimlerine tıklayamıyor ya da linklere gidemiyor. Genel olarak her yolu denedik lâkin hâla çözülmedi sorunu. Bildiğiniz bir yol varsa lütfen paylaşır mısınız? Telefon modeli iPhone X.
Güncelleme:
Arkadaşlar telefon mucizevi bir şekilde kendi kendini yeniden başlatınca sorunlar çözüldü, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bir arkadaşım adına açıyorum konuyu, kendisinin bir cihazına erişimi olmadığı için. Kendisi uygulamalara giremiyor, uygulama silemiyor, yükleyemiyor. Geçenlerde fatura aşımı olum durup dururken. Ekran üstü bildirimlerine tıklayamıyor ya da linklere gidemiyor. Genel olarak her yolu denedik lâkin hâla çözülmedi sorunu. Bildiğiniz bir yol varsa lütfen paylaşır mısınız? Telefon modeli iPhone X.

Format at düzelir :D

Bir arkadaşım adına açıyorum konuyu, kendisinin bir cihazına erişimi olmadığı için. Kendisi uygulamalara giremiyor, uygulama silemiyor, yükleyemiyor. Geçenlerde fatura aşımı olum durup dururken. Ekran üstü bildirimlerine tıklayamıyor ya da linklere gidemiyor. Genel olarak her yolu denedik lâkin hâla çözülmedi sorunu. Bildiğiniz bir yol varsa lütfen paylaşır mısınız? Telefon modeli iPhone X.

Yükleyemiyor vs ise iTunes ile yazılım yüklenmeli bilgisayara bağlayarak.

Format at düzelir :D
Son çare olarak düşünüyoruz aslında ama yol oraya doğru gidiyor.
Yükleyemiyor vs ise iTunes ile yazılım yüklenmeli bilgisayara bağlayarak.
Bilgisayara şu an için erişimi yok.
Telefonu sıfırlamayı denediniz mi?
Virüs olduğuna emin misiniz? Bilgisayara bağlayarak fotoğrafları vs. yedekleyin ve iTunes üzerinden sıfırlayın.
Bilgisayar erişimi daha önce de demiştim başka bir mesajda maalesef ki yok.

hocam ilk önce hattı çıkarsın sonra bütün hesaplarının şifresini değiştirsin banka vb sonrada bilgisayara bağlayarak fotoğraflarını alsın bilgisayarda antivirüs olsun ama arkada çalışsın sonrada format atsın

Bilgisayara şu an için erişimi yok.

Aslında eğer gerçekten bulaştıysa herhangi bir telefona virüs bulaşması ve bekletilmesi sağlıklı değil en kısa zamanda bir bilgisayar ile yedek alıp sıfırdan kurun.

Geri
Yukarı