iPhone cihazlar için güvenilir servis önerisi

Daha fazla  
iPhone XR cihazımın ekranı bozuk, arka camı kırık, ön camına sağ alttan tırnağımı soktuğumda açılıyor, kasasında çizikler ve boya atmaları var. Var var yani anlayacağınız. Telefon fiziksel açıdan üstüne bomba düşmüş gibi bir durumda. Cihazı 2 sene önce İkinci el aldığım için Apple orijinal servisine o kadar para gömmek istemiyorum. Zaten 1-2 sene daha kullanılabilir durumda olsun yeterli benim için. Fiyatı uygun tamirci arıyorum. Alpatel diye bir siteye denk geldim, tamir fiyatları da bayağı uygun geldi fakat ne kadar güvenilir olduğuna dair pek yorum bulamadım internette. Daha önce deneyimi olan var mıdır bu siteden? Yoksa da kendi güvendiğiniz başka böyle tamir yapan firmalar var mı önerebileceğiniz?

iPhone XR cihazımın ekranı bozuk, arka camı kırık, ön camına sağ alttan tırnağımı soktuğumda açılıyor, kasasında çizikler ve boya atmaları var. Var var yani anlayacağınız. Telefon fiziksel açıdan üstüne bomba düşmüş gibi bir durumda. Cihazı 2 sene önce ikinci el aldığım için Apple orijinal servisine o kadar para gömmek istemiyorum. Zaten 1-2 sene daha kullanılabilir durumda olsun yeterli benim için. Fiyatı uygun tamirci arıyorum. Alpatel diye bir siteye denk geldim, tamir fiyatları da bayağı uygun geldi fakat ne kadar güvenilir olduğuna dair pek yorum bulamadım internette. Daha önce deneyimi olan var mıdır bu siteden? Yoksa da kendi güvendiğiniz başka böyle tamir yapan firmalar var mı önerebileceğiniz?

İnternette tanımadığınız bilmediğiniz tamirciye göndermektense telefoncuya verin daha iyi içinden parça çalınacağı varsa kaderde zaten çalınır ondan kaçamazsın en adından bir sorun olduğunda adamın nerede olduğunu bilebilirsin dostum takıntınız cihazınızdan etmesin.

Geri
Yukarı