iPhone cihazlarınızın pil sağlığı kaç?

Şuan kullandığım 7nin kamerası iOS 15.7.8'de böyle;
Eki Görüntüle 2166804
Çok güzel fotoğraf. Biraz da ışığı açıyı ayarlamak etkiliyor tabii ki. Şu fotoğrafı model söylemeden sorun diğer insanlara iPhone 11,X ,12 ile çekilmiş falan derler bence. Ancak son sürümde böyle çıkartan telefon orijinal sürümünde bundan da iyi sonuç veriyordu. Yani yanınızda iOS10 yüklü 7 ile aynı açıdan çeksem daha başarılı çıkacağı şüphesiz. Düşük ışık çekimleri özellikle zamanla kötüleşiyor güncelledikçe.

Çok güzel fotoğraf. Biraz da ışığı açıyı ayarlamak etkiliyor tabii ki. Şu fotoğrafı model söylemeden sorun diğer insanlara iPhone 11,X ,12 ile çekilmiş falan derler bence. Ancak son sürümde böyle çıkartan telefon orijinal sürümünde bundan da iyi sonuç veriyordu. Yani yanınızda iOS10 yüklü 7 ile aynı açıdan çeksem daha başarılı çıkacağı şüphesiz. Düşük ışık çekimleri özellikle zamanla kötüleşiyor güncelledikçe.
X kullanıyorum hocam. En iyi çektiğim fotoğraf bu. Üstünde biraz oynadım ama olsun.

Dosya Ekleri

• FullSizeRender.jpeg
    FullSizeRender.jpeg
    153,3 KB · Görüntüleme: 46
Benim de iPhone 12 mini ile çektiğim fotoğraf bu (rezalet fotoğraf çekerim)

Dosya Ekleri

• IMG_0581.jpeg
    IMG_0581.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 32
Pil sağlığı %81 40 aylık bir iPhone 11 kullanıyorum şu an. Aldığımdan beri pil hiç değişmedi. Şöyle fotoğrafta bırakayım.

Dosya Ekleri

• IMG_6420.png
    IMG_6420.png
    119,1 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_6419.png
    IMG_6419.png
    482,4 KB · Görüntüleme: 30
Şuanki telefonum iPhone 15: %100
Şuanki iPad (2012): %82

Geri
Yukarı