iPhone düşük güç modunda kullanmak riskli mi?

• Konuyu başlatan eKqx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 978

eKqx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bugün sosyalde gezerken bazı arkadaşların düşük güç modunun telefona pek yararlı olmadığını söylemişler, telefonu genellikle düşük güç modunda kullanıyorum, bu sorun yaratır mı?

Bende öyle kullanıyorum genelde bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Hocam çok acil bir işiniz olduğunda ve şarjınız olmadığında açın sadece sorun çıkartabiliyormuş galiba.

Merhaba. Bugün sosyalde gezerken bazı arkadaşların düşük güç modunun telefona pek yararlı olmadığını söylemişler, telefonu genellikle düşük güç modunda kullanıyorum, bu sorun yaratır mı?
Şarj da takılyken kullanmalısın çünkü arka plan işlemlerini eposta aktivitelerini geçici olarak azaltıyor

Düşük güç modunun nasıl bir zararı olabilir ki? Birincisi zararlı olsa niye öyle bir özellik olsun, ikincisi o özellik genelde sadece işlemci performansını kısıtlayıp şarjın daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Hiçbir zararı olacağını sanmıyorum hatta ben olsam oyun oynamadığım ve çok yüksek kaliteli video izlemediğim sürece açık tutardım.

Düşük güç modunun nasıl bir zararı olabilir ki? Birincisi zararlı olsa niye öyle bir özellik olsun, ikincisi o özellik genelde sadece işlemci performansını kısıtlayıp şarjın daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Hiçbir zararı olacağını sanmıyorum hatta ben olsam oyun oynamadığım ve çok yüksek kaliteli video izlemediğim sürece açık tutardım.

Benim de garibime gitti hocam, 2-3 konuya baktığımda bu tür yorumlar gördüm şaşırdım bir konu açayıp danışayım dedim :)

Geri
Yukarı